• Informacje na temat:

  alter art coldplay

Artykuły na temat: alter art coldplay
 • Coldplay w Warszawie. Przed nami wielkie widowisko

  Stadion Narodowy koncertowo "napoczęła" Madonna, ale prawdziwie stadionowa gwiazda przyjeżdża dopiero teraz. W środę, 19 września, w Warszawie odbędzie się występ brytyjskiej grupy Coldplay. To najpopularniejszy zespół XXI wieku.

 • Coldplay ponownie w Polsce! I to na Stadionie Narodowym

  19 września 2012 roku zespół Coldplay wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie! Będzie to drugi występ brytyjskiej grupy w Polsce.

 • Znamy gwiazdę Open'er 2011! To...

  Mikołaj Ziółkowski z agencji Alter Art ogłosił pierwszą gwiazdę jubileuszowej, 10. edycji Open'er Festival 2011.

 • Open'er na złość meteorologom

  Deszcz? Chmury? Burze? Open'er Festival 2011 przywitał uczestników upalną pogodą i błękitnym niebem. O godzinie 16 otwarty został teren festiwalu i pierwsi fani Coldplay momentalnie ustawili się pod samą sceną.

 • Open'er: Mike Skinner nie przyjedzie. Będą za to...

  These New Puritans, Simian Mobile Disco, Kate Nash, Gooral i Chromeo to kolejni artyści, którzy wystąpią podczas Open'er Festival 2011. Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu (organizator Open'era) ogłosił również, że na festiwal nie przyjedzie Mike Skinner z projektem The Streets z powodu ciąży swojej partnerki.

 • M.I.A. na Open'er Festival 2011. Kto jeszcze?

  Raperka i wokalistka M.I.A., piosenkarz Youssou N'Dour, wreszcie zespoły Cut Copy oraz Abraham Incorporated to najnowsze gwiazdy Open'er Festival 2011.

Wideo na temat: alter art coldplay
 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Niesamowity Spider-Man

  Niesamowity Spider Man to opowieść o Peterze Parkerze (Garfield), który jest wychowywany przez wujka Ben (Sheen) oraz ciotkę May (Field). Podobnie jak większość nastolatków, Peter usiłuje dowiedzieć się kim tak naprawdę jest i wspólnie ze swoją pierwszą szkolną miłością Gwen Stacy (Stone) zmaga się z problemami miłości, zaangażowania i otaczających go tajemnic. Kiedy znajduje tajemniczą teczkę należącą do ojca, rozpoczyna poszukiwania, które pomogą mu zrozumieć zniknięcie rodziców. Szybko...