• Informacje na temat:

  alternatywy

Artykuły na temat: alternatywy
 • "Alternatywy 4": Mistrzyni drugiego planu

  Twierdzi, że główne role są solą filmu, a epizody jego pieprzem. A ona do tej ostrej przyprawy miała szczęście bo mimo braku pierwszoplanowych wcieleń, i tak zyskała popularność.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Halina Kowalska po serialu "Alternatywy 4" nagle zniknęła z ekranu

  Halina Kowalska (76 l.) popularność zdobyła, grając w serialu "Alternatywy 4". Jak dziś wygląda jej życie?

 • Witold Pyrkosz: Bareja był uroczym człowiekiem

  Po 30 latach serial "Alternatywy 4" przeszedł cyfrową rekonstrukcję i został uzupełniony o sceny wycięte przez cenzurę. Fragmenty nowych "Alternatyw 4" widział już Witold Pyrkosz. "Jestem po prostu oszołomiony" - powiedział serialowy Balcerek.

 • "Alternatywy 4": Janusz Gajos wyciszył się i złagodniał dzięki żonie

  Janusz Gajos, czyli niezapomniany Janek Kos z "Czterech pancernych i psa" oraz Jan Winnicki z "Alternatywy 4", twierdzi, że zanim spotkał miłość swojego życia, nie miał szczęścia do kobiet. - Byłem jednak dosyć uparty w poszukiwaniach, więc w końcu doszedłem do takiego etapu, że mam ideał - powiedział niedawno o swej żonie Elżbiecie...

 • Open'er 2015: Swans, Eagles of Death Metal i inni

  Pierwsze open'erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku.

 • "Alternatywy 4": Wiesław Gołas odseparował się od świata

  Wiesław Gołas, czyli niezapomniany Tomasz Czereśniak z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies" i Majewski z "Alternatywy 4", wiele lat temu zniknął z ekranów i z życia towarzyskiego stolicy. - Jestem niesprawny, nogi mi nie chodzą tak, jak bym chciał - wyznał w książce "Gołas", którą napisała jego córka.

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • "Alternatywy 4": Serial ma już 30 lat

  Serial "Alternatywy 4" Stanisław Bareja zaczął kręcić w 1981 r. Zanim poznali go widzowie, przeleżał parę lat na półce. Aktorzy spotkali się w TVP Seriale, by wspominać pracę na planie, opowiadać anegdoty i nadal się dobrze bawić w 30. rocznicę jego powstania.

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

Zdjęcia na temat: alternatywy
 • "Alternatywy 4"
Wideo na temat: alternatywy
 • Zaręczyny

  Mężczyzna został przemieniony podczas Wojny Secesyjnej wbrew swojej woli, dlatego posiada wobec ludzi nadal ciepłe emocje. Jest to także przyczyną jego "wegetariańskiej diety" - korzysta z dobrodziejstw cywilizacji tj. tytułowej "czystej krwi" - syntetycznej alternatywy pokarmowej. Wampir Compton nie tylko dlatego jest idealistą, wierzy że jego miłość do Sookie przetrwa wszelkie zawirowania losu

Dyskusje na temat: alternatywy