• Informacje na temat:

  alvaro

Artykuły na temat: alvaro
 • Alvaro Morata wziął ślub! Mamy zdjęcia

  Piłkarski sezon urlopowy trwa, więc niektórzy zawodnicy postanowili skorzystać z wolnych weekendów i… zmienić stan cywilny! Wśród świeżo upieczonych małżonków jest m.in. Alvaro Morata (24 l.), gwiazdor Realu Madryt. W romantycznej Wenecji poślubił piękną ukochaną Alice. Zdjęcia już obiegły sieć! Podoba wam się suknia panny młodej?

 • Diplo & Alvaro "6th Gear": Twerk, twerk, twerk. Zobacz teledysk!

  Moda na twerking nie mija. Tak przynajmniej uważa producent i DJ Diplo, który we współpracy z tancerkami z Fraules wypuścił do sieci nowy klip do utworu "6th Gear".

 • "Roztańczony PGE Narodowy" na antenie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music

  ...​Już 23 września Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Do zabawy porwą giganci muzyki disco: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i Weekend, Marcin Miller z formacją Boys oraz Sławomir Świerzyński i Bayer Full. Gwiazdą zagraniczną wieczoru będzie Alvaro Soler. Imprezę poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz...

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Osaczona

  Yolanda próbuje zatrzymać Marfil (Deborę), ale kobieta ucieka. Alvaro oznajmia Diegowi, że ma zamiar walczyć o Dianę. Ich rozmowę słyszy Caramelo i mówi...

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Osaczona

  Larry ostatecznie zrywa z Pilar. Diana nie chce rozmawiać z Alvarem na temat swojego życia prywatnego. Prosi go, aby nie wdawał się w kłótnie z Maximilianem,...

 • Wygrał filmową Cinergię

  "Dzień, w którym odszedł Bóg", film opowiadający o ludobójstwie w Rwandzie, autorstwa belgijskiego reżysera - Philippe'a van Leeuwa uhonorowany został Kryształową Łódką podczas XV edycji Forum Kina Europejskiego "Cinergia" w Łodzi. Nagrodę Specjalną Jury otrzymał hiszpański film "Ja też!" Alvaro Pastora i Antonia Naharro.

 • Brytyjski tabloid zachwyca się Anną Lewandowską! Jej zagraniczna kariera w rękach Roberta!

  .... Dziennikarze nie mają wątpliwości, że Lewandowska ma ogromne szanse, by zostać nową brytyjską Miss WAGs. "Z klubu najprawdopodobniej odejdzie Alvaro Morata, a razem z nim jego partnerka Alice Campello, która...

 • Jubileuszowy Tydzień Kina Hiszpańskiego

  Jubileuszową, 10. edycję Tygodnia Kina Hiszpańskiego (18 marca - 2 kwietnia) zainauguruje polska premiera filmu "Ja, też!", nagrodzonego za kreacje aktorskie na festiwalu w San Sebastian. Jego twórcy, Antonio Naharro i Alvaro Pastor, będą obecni na otwarciu festiwalu. Film trafi do polskich kin 9 kwietnia.

Zdjęcia na temat: alvaro
Dyskusje na temat: alvaro