• Informacje na temat:

  alvin i wiewiórki

Artykuły na temat: alvin i wiewiórki
 • Aubrey Plaza jako Grumpy Cat

  Będzie to tzw. live-action, czyli połączenie animacji z grą żywych aktorów. Za film odpowiedzialni są Tim Hill ("Alvin i wiewiórki") oraz Jeff Morris ("The True Memoirs of an International Assassin"). Na ekranie nie zabraknie wielu znanych twarzy, a także bohaterów innych internetowych memów. W roli tytułowego Grumpy Cata widzowie zobaczą Zrzędliwego Kota we własnej osobie.    Film opowiada...

 • Wiewiórki z wosku

  Muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Las Vegas unieśmiertelniło bohaterów filmu animowanego "Alvin i wiewiórki".

 • "Avatar", "Holmes" i wiewiórki

  Takich świąt nikt się nie spodziewał. Dla amerykańskich kiniarzy i dystrybutorów ostatni weekend tego roku (25-27 grudnia) okazał się najlepszy w historii.

 • Tom i Jerry znów na ekranie

  Słynny duet z kreskówki Tom i Jerry znów zagości na dużym ekranie - donoszą branżowe media

 • Miś Yogi trafi do kin

  W wytwórni Warner Bros. ruszyły prace nad kinową wersją "Misia Yogi" - znanej i lubianej kreskówki spod studia Hanna-Barbera.

 • Animacje walczą o Oscara

  Amerykańska Akademia Filmowa opublikowała listę pełnometrażowych filmów animowanych, które będą rywalizować o nominacje do przyszłorocznego Oscara.

 • "Avatar": 5. tydzień na szczycie

  "Avatar" Jamesa Camerona został pierwszym filmem od czasu premiery "Szóstego zmysłu" (1999), który przez pięć kolejnych tygodni nie opuszcza pierwszego miejsca amerykańskiego box office'u. Superprodukcja zarobiła w miniony weekend 41,3 milionów dolarów.

 • Nicholson i Freeman niepokonani

  W przeciągu ostatniego weekendu, 11-13 stycznia, film Roba Reinera "The Bucket List", w którym główne role odegrali wielcy aktorzy światowego kina - Jack Nicholson i Morgan Freeman - bił rekordy popularności.

 • Hollywood wraca na Broadway

  Piękne, seksowne, efektowne - takie są gwiazdy musicalu "Nine - Dziewięć" w reżyserii Roba Marshalla, którym ten uznany twórca powraca do stylistyki swego ostatniego obrazu "Chicago". To jednak nie jedyna premiera tego tygodnia.

 • "Avatar": Ostatni rekord!

  Już siódmy tydzień z rzędu "Avatar" jest najpopularniejszym filmem w Ameryce. Trójwymiarowemu obrazowi Jamesa Camerona brakuje już tylko nieco ponad 6 milionów dolarów, żeby stać się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów za Oceanem.

Wideo na temat: alvin i wiewiórki
 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...

 • Lorax

  "Kim był Lorax? I dlaczego tam był? Dlaczego został gdzieś zabrany z dalekiego krańca miasta, gdzie ciągle rośnie Grickle-grass? Stary Once-ler jeszcze tam mieszka. Zapytajcie go. On wie". - Dr. Seuss, "Lorax" Twórcy przeboju Jak ukraść księżyc (Despicable Me) przedstawiają długo oczekiwany film Lorax - wyprodukowaną w formacie 3D adaptację klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula, jedynej rzeczy,...