• Informacje na temat:

  alvina gajadhura.

Artykuły na temat: alvina gajadhura.
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) i Michał Figurski (41 l.) zostali uniewinnieni od zarzutu znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura. Sąd uznał, że satyra rządzi się "innymi prawami".

 • Gwiazdor TVN-u z prokuratorskimi zarzutami

  Zarzut publicznego znieważenia Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, postawiła warszawska prokuratura Jakubowi W., jednemu z prezenterów radia Eska Rock, znanemu też z programu TVN.

 • Kuba Wojewódzki oskarżony o rasizm. Grozi mu do 3 lat więzienia!

  Showman odpowie przed sądem za atak w swojej audycji radiowej sprzed trzech lat na czarnoskórego rzecznika Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego Alvina Gajadhura oraz szydzenie z pracujących w Polsce Ukrainek - wynika z informacji "Super Expressu". Tabloid podaje, że na antenie Eski Rock dziennikarz nazwał Gajadhura "murzynem". Pojawiły się również zwroty: "krajowy rejestr murzynów...

 • Znani prezenterzy uniewinnieni

  Znani prezenterzy Jakub W. i Michał F. zostali uniewinnieni w sprawie znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura ze względu na przynależność rasową.

 • Figurski ukarany za "chamskie" wypowiedzi na temat Ukrainek

  Figurski żartował też z koloru skóry szefa Inspektoratu Transportu Drogowego, Alvina Gajadhura. Pod koniec maja usłyszał za to zarzut publicznego znieważenia.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Janecki. Brunatna i żrąca... coca-cola Część komentatorów przypomniała również słynną rasistowską wypowiedź Wojewódzkiego na temat Alvina Gajadhura. Bloger Paweł Rybicki zasugerował nawet, że może to...

 • Dziennikarzom grożą 3 lata więzienia

  Alvin Gajadhur, z którego żartowali Kuba Wojewodzki i Michał Figurski, zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.

 • Figurski i Wojewódzki zdjęci z anteny

  ...wcześniej, a KRRiT dwukrotnie karała radiostację za wypowiedzi Wojewódzkiego i Figurskiego na temat Alvina Gajadhura, rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

 • UEFA zrezygnowała z Figurskiego

  Michał Figurski nie będzie prowadził konferansjerki na Stadionie Narodowym podczas półfinałowego meczu Euro 2012. Decyzję w tej sprawie podjęła UEFA.

Wideo na temat: alvina gajadhura.
 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...

 • ParaNorman

  Akcja filmu toczy się w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa. Tylko pewien chłopiec, tytułowy Norman, może pomóc, gdyż potrafi... rozmawiać z zombie. Kiedy zombie opanowują miasteczko, kogo można wezwać? "Normana!" Focus Features i LAIKA, producenci nominowanego do Oskara filmu Koralina i tajemnicze drzwi (Coraline) przedstawiają komediowy thriller ParaNorman. Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które...

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...