• Informacje na temat:

  amanda fox z polski

Artykuły na temat: amanda fox z polski
 • "Deep State": Rozpoczęto produkcję drugiego sezonu [zdjęcia, obsada]

  FOX rozpoczął pracę nad kontynuacją serialu szpiegowskiego "Deep State". Drugi sezon zadebiutuje na antenie stacji w 2019 roku.

 • "Brzydula Betty III" w Polsce

  W nadchodzący weekend filmowy kanał telewizyjny FoxLife rozpocznie emisję trzeciego sezonu serial u obyczajowego - "Brzydula Betty". Będzie to jednocześnie - jak zapewni nadawca - premiera serialu w Polsce.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Nie wiesz na co iść do kina?

  "Z archiwum X: Chcę wierzyć", druga kinowa opowieść o przygodach agentów FBI Muldera i Scully, horror komediowy "Czarna owca", kryminał "Angielska robota" oraz amerykańska komedia "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" trafią w piątek, 25 lipca, na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: amanda fox z polski
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...