• Informacje na temat:

  amaro restaurator

Artykuły na temat: amaro restaurator
 • Modest Amaro został ojcem!

  Modest Amaro (47 l.) obwieścił na Instagramie radosną nowinę o nowym członku rodziny. Pokazał również zdjęcie z porodówki!

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Rodzina 47-letniego Amaro znów się powiększy!

  Jak donosi jeden z tygodników, Wojciech Modest Amaro (47 l.) niebawem kolejny raz zostanie ojcem...

 • Zmiany w restauracji "Atelier Amaro"

  Zastępcą Wojciecha Modesta Amaro w restauracji "Atelier Amaro" został Łukasz Kawaller, który zwyciężył w pierwszej edycji "Hell's Kitchen". Przez miesiąc był testowany i obserwowany jako zwykły pracownik. Objął nową funkcję, bo poprzedni zastępca wyjechał na staż do innych restauracji, m.in. w Azji.

 • Wojciech Amaro o nawróceniu i chorobie nowotworowej!

  Amaro, otwarta sześć lat temu, jako pierwsza w historii Polski zdobyła prestiżową gwiazdkę Michelina.  Popularność zyskał dzięki programom „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”. Jednak dzisiaj dla Wojciecha Modesta Amaro (44) sława i pieniądze nie mają już takiego znaczenia jak kiedyś.  Teraz liczy się przede wszystkim Jezus. Pochodzi z Sosnowca, z rodziny z zasadami.  "Mój ojciec, prześladowany przez...

 • Amaro pracuje nad nową książką kucharską

  Wojciech Modest Amaro, prowadzący kulinarne show "Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia", pracuje nad kolejną książką kucharską. Słynny restaurator ponownie będzie przekonywał czytelników do polskiej kuchni, ale w mniej wyrafinowanej formie. Zaproponuje czytelnikom proste połączenia, które wykonać zdoła każdy miłośnik gotowania.

 • Wojtek Amaro spełnił ostatnie marzenie i wziął ślub kościelny. Teraz ma już wszystko!

  W programach kulinarnych, w których pełni rolę jurora, bywał surowym sędzią. W ostrych słowach karcił nawet doświadczonych kucharzy. Jako właściciel warszawskiej restauracji również bywał bezkompromisowy w stosunku do współpracowników. Jednak przy swojej żonie Agnieszce (42 l.) Wojciech Modest Amaro (46 l.) zawsze zmieniał się we wzór łagodności.

 • Amaro zaprasza do "piekielnej kuchni"

  To Wojciech Modest Amaro zostanie gospodarzem programu "Hells Kitchen. Piekielna kuchnia". Szef restauracji Atelier Amaro zaprasza wszystkich chętnych na casting, a zwycięzca poza nagrodą pieniężną może liczyć na pracę w restauracji Amaro.

 • Wstrząsające wyznanie Modesta Amaro!

  Wojciech Modest Amaro (42 l.) zwierzył się kolorowej prasie z traumatycznych przeżyć sprzed kilku lat...

 • "Hell's Kitchen": Według Amaro, każdy jest odtwórcą

  Restauracja jurora "Hell's Kitchen" Wojciecha Modesta Amaro jest miejscem konceptualnym, gdzie kuchnia łączy się ze sztuką. Według niego, żeby jednak stać się kreatorem sztuki kulinarnej, najpierw trzeba być odtwórcą.

Wideo na temat: amaro restaurator
 • Ojcze Nasz. Krew z krwi

  Znakomity debiut o środowisku nielegalnych imigrantów z Meksyku w USA oraz o skradzionej tożsamości. Ta prowokująca historia to również dogłębna analiza człowieka pragnącego być kochanym. Juan i Pedro spotykają się w ciężarówce pełnej meksykańskich imigrantów jadących bez dokumentów do Nowego Jorku. Pedro pokazuje Juanowi zapieczętowany list od matki i opowiada nowemu przyjacielowi, że jedzie na pierwsze spotkanie ze swoim ojcem Diego, bogatym restauratorem, którego dotąd nie wiedział....

 • Koneser

  Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest samotnym człowiekiem kultury, którego niechęć do nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi - zwłaszcza kobietami - pasuje do jego głębokiej obsesji na punkcie zajęcia, którym się trudni. Virgil jest bowiem profesjonalnym handlarzem antykami, który nigdy nie pozostawał w bliższej relacji z drugą osobą. Wyjątku nie stanowi nawet Robert (Jim Sturgess), jego bliski przyjaciel - młody, energiczny i niezwykle utalentowany restaurator urządzeń mechanicznych...

 • Wszystko w porządku

  Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Film, który wzbudził największy szum na festiwalu w Sundance w 2010 roku, zwycięzca nagrody Teddy za Najlepszy Film Fabularny na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 2010. "Wszystko w porządku" to obraz w reżyserii Lisy Cholodenko ("High Art", "Na...