• Informacje na temat:

  amatorek

Artykuły na temat: amatorek
 • Dziennikarz Bohdan Gadomski nie zostawił suchej nitki na gwieździe filmu "Miasto 44" Zofii Wichłacz (20 l.).

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • "Lipnicka to zwykła amatorka"

  Mocne słowa...

 • Joanna Brodzik: Groźna i piękna

  Wróciła w wielkim stylu! Po kilkunastu latach przerwy Joanna Brodzik znów pokazała się na teatralnej scenie. A niedługo już po raz piąty zobaczymy aktorkę w serii "Nad rozlewiskiem".

 • Amatorka wolnych związków

  Katarzyna Glinka, czyli Kaśka Górka w "Barwach szczęścia", opowiada nam między innymi o scenach intymnych w filmie "Och, Karol 2".

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • Agnieszka Jastrzębska (40 l.) słynie z wyciągania od celebrytek sekretów i plotek, które może potem sprzedać na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Stała bywalczyni warszawskich imprez o swoim życiu prywatnym tak chętnie rozgadywać się już jednak nie lubi. Zapracowana przyjaciółka amatorek ścianek jest żoną muzyka Mariusza Szypury oraz mamą dwojga dzieci. Kilka dni temu paparazzi spotkali Agę na...

 • Sto lat dla "Marusi"! Pola Raksa ma dziś urodziny

  Do historii polskiego kina przeszła jako Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies". Wystapiła również w "Popiołach", "Rękopisie znalezionym w Saragossie" czy "Arii dla atlety". Pola Raksa, aktorka filmowa i teatralna, kończy 14 kwietnia 74 lata.

 • Marcin Prokop czuje się obrażony przez dziennikarkę. Za to pytanie!

  Marcin Prokop (38 l.) czuje się dotknięty pytaniem jednej z reporterek, która zapytała go, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Gospodarz programu śniadaniowego podkreśla, że trafił na... amatorkę.

 • Olga Bołądź: Pomylono mnie z mężczyzną

  Kiedy w sklepie ktoś powiedział do mnie: "Proszę pana", poczułam, że jestem blisko stworzenia takiej postaci, jaką chciałam - mówi Olga Bołądź. W filmie Patryka Vegi aktorka zagrała agentkę służb specjalnych.

Zdjęcia na temat: amatorek
Wideo na temat: amatorek
 • Wiesia Kwiatek: dementuję tę informację

  Tuż po pierwszym odcinku "Sanatorium" w sieci pojawiła się informacja, że Wiesława Kwiatek ma partnera, do tego jest aktorką. W rozmowie z naszym reporterem odniosła się do tych informacji. "Dementuję. Produkcja była poinformowana, że jestem aktorką, ale amatorką. Epizody grałam. Do programu przeszłam casting. Rozstałam się z partnerem" - mówi Wiesia Kwiatek.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1800.

  Za sprawą poznanej na lotnisku Marzeny, Paweł znowu zapala się do realizacji filmu o Walawskiej i próbuje przekonać Dąbrowskiego do obsadzenia w roli Marty amatorki. Gawron szuka kolejnych lokatorów, a w jego mieszkaniu zjawia się komornik z wyrokiem za długi. Po pocałunku z Markiem Aneta nie może uwierzyć w swoje szczęście, tymczasem Złoty robi matce wyrzuty za swatanie go z Dylską. Złoty odwiedza też gabinet dentystki z zamiarem uświadomienia jej, że wczorajszy wieczór był pomyłką

 • Ewa Chodakowska: Zarzuca mi się, że nie jestem po AWF-ie

  Ewa Chodakowska nazywana jest przez zawodowych trenerów personalnych "amatorką po kursie pilatesu". Jolanta Pieńkowska postanowiła wyjaśnić z nią tę sytuację. Na pytanie o kwalifikacje, celebrytka odparła: "Skończyłam dwuletni I.A.F.A College w Atenach i Akademię Pilatesu. To nie jest AWF, ale jest to szkoła bardzo prestiżowa" - broniła się. "Zarzuca mi się, że nie jestem po AWF-ie, bo w Polsce przyjęło się, że tylko trener po AWF-ie jest tym prawdziwym trenerem. Za granicą 50...

Dyskusje na temat: amatorek