• Informacje na temat:

  amber tamblyn

Artykuły na temat: amber tamblyn
 • "Dwóch i pół": Chłopaki mają nowa koleżankę

  W serialu pojawi się niespodziewany gość. Do obsady "Dwóch i pół" dołączy Amber Tamblyn. Jej bohaterka będzie się jednak nieco różnić od kobiet, które zazwyczaj goszczą w domku przy plaży.

 • "Dr House": Nowa bohaterka

  Wiemy już, kto dołączy do obsady "Dr. House'a" , by wypełnić pustkę po odejściu Olivii Wilde. Będzie to Amber Tamblyn.

 • "Obrzydliwości" na planie

  O tym, że w gabinecie House'a pachnie siarką, wiedzą wszyscy. - I trochę się boją! - śmieje się Omar Epps, grający Foremana. Zupełnie innego zdania będzie nowa pani doktor, którą w 7. serii zagra Amber Tamblyn.

 • "Obrzydliwości" na planie serialu

  O tym, że w gabinecie House'a pachnie siarką, wiedzą wszyscy. - I trochę się boją! - śmieje się Omar Epps, grający Foremana. Zupełnie innego zdania będzie nowa pani doktor, którą w 7. serii zagra Amber Tamblyn.

 • Palące pytania do twórcy "House'a"

  Siódmy sezon za pasem. Wszyscy chcą wiedzieć co z Huddy, co z Trzynastką, co z Amber Tamlyn. Twórca serialu, David Shore odpowiada na te pytania.

 • Tilda Swinton jak Jodie Foster

  Tilda Swinton ( "Młody Adam" , "Broken Flowers" ) zagra psychologa sądowego w niezależnej produkcji "Stephanie Daley". Film wyreżyseruje Hilary Brougher na podstawie scenariusza, rozwijanego podczas warsztatów scenariuszowych festiwalu w Sundance.

 • Dr House

  Cuddy widząc, że House zwleka z przyjęciem nowej lekarki narzuca mu własną kandydatkę - wyróżniającą się studentkę trzeciego roku medycyny Marthę M. Masters (Amber Tamblyn). Od pierwszej chwili dziewczynie niechętny jest Taub, a jej rygorystyczne zasady moralne wkrótce doprowadzają do konfliktu z House'em. W tym samym czasie pacjentem zespołu zostaje szef kampanii wyborczej (Jack Coleman...

 • Zdradza tajemnice doktora House'a

  Siódmy sezon "Dr House" za pasem. Wszyscy chcą wiedzieć co stanie się z Huddy i z Trzynastką, a także w kogo wcieli się Amber Tamlyn. Twórca serialu, David Shore, odpowiada na te pytania.

 • Zgryźliwy doktorek od grudnia w TVP 2!

  ...i genialnych pomysłów głównego bohatera czy problemów w związku House’a i Cuddy. Widzowie poznają też nową bohaterkę - Marthę (Amber Tamblyn). Młoda adeptka sztuki lekarskiej zostanie członkiem...

 • Co nowego u "Dr House'a"?

  Pozew o milion dolarów i kolejna dziewczyna w obsadzie. Rzućmy okiem na plotki i ploteczki związane z nowym sezonem "Dr House'a".

Zdjęcia na temat: amber tamblyn
Wideo na temat: amber tamblyn
 • Jak się pracuje z Housem?

  Na to i na wiele innych pytań odpowiadają Amber Tamblyn i Omar Epps, czyli Martha Masters i dr Eric Foreman z serialu "Dr House".

 • 127 godzin

  "127 godzin" to najnowszy film Danny'ego Boyle'a - reżysera obsypanego Oscarami "Slumdoga. Milionera z ulicy". To prawdziwa historia Arona Ralstona (w tej roli James Franco) - alpinisty, który przeżył tragiczny wypadek podczas wspinaczki w kanionach w Utah. Spadł na niego głaz, który unieruchomił mu rękę i uniemożliwił poruszanie się. Aron spędził tak pięć dni wspominając przyjaciół, ukochane, rodzinę, a nawet dwie alpinistki, które mijał po drodze. Po pięciu dniach, będąc na skraju...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...