• Informacje na temat:

  amelia warner

Artykuły na temat: amelia warner
 • Jamie Dornan został po raz drugi tatą!

  Jamie Dornan (33 l.) i jego żona Amelia Warner (33 l.) powitali na świecie drugie dziecko!

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • Colin nie płaci alimentów?!

  ..."Śmieszą mnie komentarze z Polski, że Alicja dzięki związkowi z Colinem nie musi martwić się o swoją przyszłość. Nie była żoną Colina, więc nie ma prawa do jego majątku, tak jak eksmałżonka Farrella Amelia Warner, która dostała od niego po rozwodzie 2 mln dolarów" - mówi informator jednego z magazynów.

 • Jamie Dornan w wojennym dramacie

  Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Jamie Dornan, zagra główną rolę w wojennym dramacie "Anthropoid".

 • Jamie Dornan znów będzie tatą!

  ..., że jest on zajęty. Jamie Dornan w 2013 roku poślubił swoją koleżankę po fachu, Amelię Warner. W tym samym roku urodziła się ich córka, Dulcie. Krótko po premierze "50 Twarzy Greya" pojawiły się(...) informuje "Daily Mail", żona Jamiego Dornana ponoć jest w drugiej ciąży! Paparazzi spotkali ostatnio parę podczas spaceru. Pod bluzką Amelii Warner ponoć odznaczał się lekko zaokrąglony brzuszek. To...

 • Sequel "Greya": Jamie Dornan jednak zagra

  Fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya" mogą odetchnąć z ulgą. Jamie Dornan oficjalnie potwierdził, że ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans z przystojnym Irańczykiem?!

  ...z najpiękniejszymi kobietami świata, miał za sobą nieudane małżeństwo z Amelią Warner, nieślubne dziecko ze związku z Kim Bordenave. To jednak Ali nie przeszkadzało, bo ta dziewczyna z dobrego domu kompletnie...

 • "Interstellar" : Kosmos jako ostateczna granica

  "Interstellar" to w zamierzeniu arcydzieło. Christopher Nolan - najambitniejszy współczesny twórca kina rozrywkowego - próbuje korzystać z ogromnych możliwości, jakie oferuje twarda fantastyka naukowa. Chce stworzyć film o wizualnym i intelektualnym rozmachu, taki, który pokaże widzom cuda i zastanowi się nad miejscem ludzkości we wszechświecie. Efekt tych starań jest ekstremalnie i chorobliwie megalomański.

 • "Dawno, dawno temu": Jamie Dornan został Grey’em

  ...roku poślubił aktorkę Amelię Warner. Para spodziewa się dziecka. Wcześniej, przez dwa lata był związany z Keirą Knightley, z którą rozstał się w 2005 r. nex...

 • Reżyser "Amelii" negocjuje z Warner Bros.

  Jean-Pierre Jeunet, twórca głośnej "Amelii" , nominowanej w pięciu kategoriach do tegorocznego Oscara, prowadzi negocjacje z hollywoodzką wytwórnią Warner Bros. w sprawie swego nowego projektu filmowego. Miałaby to być adaptacja bestsellerowej powieści francuskiego pisarza Sebastiena Japrisota, "Un Long Dimanche de Fiancailles" ("A Very Long Engagement").