• Informacje na temat:

  amelka

Artykuły na temat: amelka
 • Pierwsza miłość

  Zrozpaczony Kulas błaga Bartka o pomoc. Amelka jest w stanie krytycznym. Bartek ponownie zabiera ją do szpitala. Uświadamia Kulasa, że mogą im być odebrane...

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • Pierwsza miłość

  U Bartka zjawia się Kulas z córką Amelką. Dziewczyna cierpi na uporczywą wysypkę. Kuracja zlecona przez Barka nie podoba się Kulasowej. Kobieta postanawia...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Edyta Pazura i Cezary Pazura na premierze w Teatrze 6. Piętro

  Edyta Pazura (29 l.) i Cezary Pazura (55 l.) wzbudzili spore zainteresowanie na premierze sztuki "Niezwyciężony" w Teatrze 6. Piętro. Małżonka aktora pojawiła się w srebrnej sukience, spod której przezierał... brzuszek. Czyżby para spodziewała się trzeciego malucha? Przypomnijmy, że Edyta i Czarek są już rodzicami 8-letniej Amelki i 5-letniego Antosia.

 • Pazura nie był przy porodzie

  Cezary Pazura nie mógł być obecny przy porodzie swójej córeczki. O tym, że został ojcem, dowiedział się nieomal na oczach widzów festiwalu, który prowadził. Teraz nie odstępuje jednak Amelki ani na krok.

 • Czy Kuba zostawi Zosię?

  Amelka (Julia Kornacka) źle znosi kryzys małżeński rodziców. Głośne kłótnie Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) sprawią, że dziewczynka przestanie mówić.

 • "Domisiowe śpiewanki" w MELO.PL

  Płyta "Domisiowe śpiewanki" zawiera piosenki z programu wychowawczo-edukacyjnego, kierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym, emitowanego dwa razy w tygodniu przez TVP1 i powtarzanego w TV Polonia. Album można już zakupić, nie tylko jako prezent na Dzień Dziecka, w naszym internetowym sklepie MELO.PL.

 • Pazurowie chcą syna

  ...mamą. "Amelka udowodniła nam, że jest dla kogo żyć. Przy takim skarbie, jak ona, nie ma już nic ważniejszego. Czuję, że teraz jesteśmy prawdziwą rodziną" - powiedziała Edyta. Dziewczyna w "Twoim...

 • Zraniona boi się kochać

  - Uważam, że Agnieszka zachowuje się okropnie - mówi Paulina Holtz. Sądzi, że jej bohaterka powinna bardziej zatroszczyć się o uczucia swojej córki. Sama jest matką dwóch dziewczynek i wie, jak potrafią być wrażliwe!

Zdjęcia na temat: amelka
Wideo na temat: amelka
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2919.

  Zrozpaczony Kulas błaga Bartka o pomoc. Amelka jest w stanie krytycznym. Bartek ponownie zabiera ją do szpitala. Uświadamia Kulasa, że mogą im być odebrane prawa rodzicielskie. Na znachora czekają mieszkańcy Wadlewa. Powiadomili policję o jego nielegalnych praktykach medycznych. Tymczasem we Wrocławiu Łukasz zabiera Melkę w plener. Miło spędzają czas. Kiedy Melka spotyka się z Marysią, ta chce

Dyskusje na temat: amelka