• Informacje na temat:

  america ferrera aktorka

Artykuły na temat: america ferrera aktorka
 • Na studia nigdy nie jest za późno

  Amerykańskie aktorki Eva Longoria i America Ferrera, znane z seriali "Gotowe na wszystko" i "Brzydula Betty", udowodniły, że na naukę nigdy nie jest za późno. Obie panie odebrały tytuły magistrów... dziesięć lat po rozpoczęciu studiów!

 • Brzydula została producentką

  Odtwórczyni amerykańskiej "Brzyduli Betty" , America Ferrera, porzuca pracę przed kamerą na rzecz tej za kulisami. Aktorka zajmie rolę producenta multikulturowej, interaktywnej telenoweli dla MTV.

 • "Brzydula Betty" mężatką

  America Ferrera, najbardziej znana z kreacji serialowej "Brzyduli Betty", stanęła na ślubnym kobiercu. 27-letnia aktorka poślubiła reżysera Ryana Piersa Williamsa.

 • America Ferrera: Ostre sceny seksu

  W swym najnowszym filmie "X/Y" America Ferrera musiała odegrać scenę erotyczną z raperem Commonem na oczach swego męża. Wybranek byłej gwiazdy serialu "Brzydula Betty", Ryan Piers Williams, jest bowiem reżyserem "X/Y".

 • Szczęśliwy finał "brzydkiego kaczątka"

  America Ferrera, główna bohaterka "Ugly Betty" informuje, że zapowiadany na 14 kwietnia finał serii jest wart zobaczenia!

 • "Brzydula Betty" nie znosi zakupów

  America Ferrera, gwiazda amerykańskiego serial u "Brzydula Betty", zdradziła, że nie znosi i nie umie kupować sobie ubrań. 25-letnia aktorka jest, na co dzień otoczona światem mody na planie popularnego na całym świecie serialu o fikcyjnym ekskluzywnym magazynie "Mode".

 • Brzydula zostaje producentką

  Odtwórczyni amerykańskiej "Brzyduli", America Ferrera, porzuca pracę przed kamerą na rzecz tej za kulisami. Aktorka zajmie rolę producenta multikulturowej, interaktywnej telenoweli dla MTV.

 • Brzydula Betty w dramacie

  Aktorka America Ferrera, popularna dzięki amerykańskiemu serial owi "Brzydula Betty", zagra w dramacie "An Invisible Sign of My Own".

 • Kolejna telenowela Salmy Hayek

  Aktorka i producentka - Salma Hayek - zachęcona światowym sukcesem serialu komediowego "Brzydula Betty", postanowiła nakręcić amerykańską wersję innej latynoskiej telenoweli.

 • Pewna siebie brzydula Betty

  America Ferrera przyznaje, że bardziej pewnie niż w życiu, czuje się grając swoją rolę w serial u "Brzydula Betty".

Wideo na temat: america ferrera aktorka
 • Ale news! Słynna "Brzydula" jest w ciąży!

  Z początkiem 2018 same radosne wieści. Właśnie okazało się, że America Ferrera (33 l.) jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Ryan Piers Williams spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda serialu „Brzydula Betty” ogłosiła tę nowinę na Instagramie. America i Ryan zaręczyli się w 2010 roku. Rok później zostali małżeństwem. (Źródło: Associated Press/x-news)

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...