• Informacje na temat:

  american apparel

Artykuły na temat: american apparel
 • Woody Allen oskarża

  Aktor i reżyser Woody Allen oskarżył producenta ubrań, amerykańską firmę American Apparel o nękanie go i próbę zniszczenia jego wizerunku. Allen twierdzi, że firma chce ujawnić szczegóły z jego życia prywatnego i żąda od niej wysokiego odszkodowania.

 • Nie będą zeznawać dla Allena

  Mia Farrow, była partnerka Woody'ego Allena, oraz jego obecna żona Soon Yi-Previn nie będą świadkami w procesie, jaki reżyser wytoczył producentowi ubrań - firmie American Apparel.

 • Ugoda z Woodym Allenem

  Firma odzieżowa American Apparel zawarła ugodę z reżyserem Woodym Allenem, który domagał się od niej odszkodowania za bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w reklamach.

 • Ile wart jest Woody Allen?

  Woody Allen oskarżył producenta ubrań, amerykańską firmę American Apparel, o nękanie go i próbę zniszczenia jego wizerunku. Allen twierdzi, że firma chce ujawnić szczegóły z jego życia prywatnego i żąda od niej wysokiego odszkodowania.

 • Czego boi się Woody Allen?

  Woody Allen pragnie za wszelką cenę zapobiec przesłuchiwaniu jego byłej partnerki Mii Farrow w procesie sądowym, jaki wytoczył firmie odzieżowej American Apparel. Gwiazdor obawia się wykorzystania przeciwko niemu szczegółów z jego życia prywatnego.

Wideo na temat: american apparel
 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Amerykanin

  Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji. Stopniowo zaczyna się delektować życiem z dala od ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia....