• Informacje na temat:

  american eagle

Artykuły na temat: american eagle
 • ​Maciek Musiał został... stylistą!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przez całe sobotnie popołudnie pracował jako... stylista w salonie American Eagle w jednym ze stołecznych centrów handlowych.

 • ​Polskie gwiazdy uwielbiają amerykańskie... ciuszki

  Kiedy w którejś ze stołecznych galerii handlowych powstaje nowy salon odzieżowy, wśród jego pierwszych klientów jest zawsze przynajmniej kilka gwiazd. Nie inaczej było na otwarciu pierwszego w Europie butiku amerykańskiej marki American Eagle, w którym na zakupach spotkaliśmy m.in. Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", i Olgę Bołądź, czyli Celinę Dłużewską z "Czasu honoru".

 • Lubi nowojorskie klimaty w... modzie

  American Eagle Polacy od lat masowo przywożą ze swoich podróży za ocean. Teraz będą mogli kupować je także w Warszawie. - Lubię patrzeć na piękne rzeczy i stylizacje, ale sama na co dzień rzadko się stroję. Wolę styl hippie czy urban style w klimacie Nowego Jorku - mówi Olga Bołądź. Aktorka zgodziła się użyczyć swego wizerunku American Eagle, bo ubrania tej marki bardzo się jej podobają i - co...

 • DVD Dio: Szczegóły

  "Evil Or Divine", DVD grupy Dio, ukaże się 1 lipca dzięki firmie Eagle Vision. Zarówno oprawa graficzna dzieła, jak i jego zawartość już zostały ujawnione. Jak to w przypadku DVD bywa, także i tym razem nie zabraknie niespodzianek.

 • Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles

  Pokazem filmu "Mój rower" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego rozpoczął się we wtorek, 8 października, w Los Angeles 14. Festiwal Filmów Polskich. W tym roku widzowie będą mogli zobaczyć 56 polskich filmów fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych.

 • 21 utworów Tesli

  Pochodząca z Sacramento grupa Tesla ostro pracuje nad pierwszą od czasu albumu "Bust A Nut" (1994) płytą studyjną. Pod koniec roku ma ona być dostępna w sprzedaży, a stanie się to za sprawą wytwórni Sanctuary.

 • Nikolo Kotzev przyszłość ci powie

  Joe Lynn Turner w roli Nostradamusa, Glenn Hughes jako król Francji i Alannah Myles wcielająca się w postać Anny Gemelle - to tylko część obsady rockowej opery "Nostradamus", której autorem jest Nikolo Kotzev, bułgarski wirtuoz gitary, kompozytor i producent.

 • Elvis Presley w złotej koronie: "Aloha z Hawajów"

  Jeżeli w historii muzyki rozrywkowej istniała osoba, która mogła pozwolić sobie w połowie lat 70. XX wieku na przeprowadzenie pierwszego koncertu satelitarnego w historii telewizji, to był nią bez cienia wątpliwości król rock'n'rolla - Elvis Presley (8 stycznia mija 78 lat od jego urodzin).

 • Album roku 2013: Megapodsumowanie

  Z bardzo zróżnicowanych zestawień najlepszych albumów roku, opublikowanych w prestiżowych zagranicznych magazynach i serwisach, ułożyliśmy jedno obiektywne megapodsumowanie - a w nim aż 143 pozycje. Zwycięzcami okazali się Vampire Weekend i płyta "Modern Vampires of the City", choć nieco pokrzywdzony może czuć się drugi na liście Kanye West.

Wideo na temat: american eagle
 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Amerykanin

  Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji. Stopniowo zaczyna się delektować życiem z dala od ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia....

Dyskusje na temat: american eagle
 • Re: ​Polskie gwiazdy uwielbiają amerykańskie... ciuszki

  oh wow...american eagle jest dla amerykanskich nastolatkow z high school. American Eagle, Old navy, A&F, Gap...to ciuchy dla malo zarabiajacych amerykanow oraz mlodziezy. Naprawde nie wiem, czym sie nasze polskie gwiazdy zachwycaja. Mieszkam w stanach i nie pokazalabym sie w ubraniach zadnej z tej firmy, bo moi znajomi by sie zastanawiali, czy chcialam wrocic do bycia szesnastolatka.