• Informacje na temat:

  american x factor

Artykuły na temat: american x factor
 • Carey zarobi w "Idolu" 18 mln dolarów

  ...z Carey. Program na antenę powróci 12 stycznia przyszłego roku. Simon Cowell, niegdyś związany z "American Idol", powiedział, że bardzo lubi piosenkarkę i nie ma wątpliwości, że będzie wspaniałym(...) się także Britney Spears w show "X Factor". Z kolei Christina Aguilera w kolejnej edycji programu "The Voice".

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

 • Słynny muzyk w "Idolu"?

  Aktualnie w jury "American Idol" znajdują się dwa wolne miejsca - brytyjski łowca talentów Simon Cowell zrezygnował z udziału w show, aby skoncentrować się na jego rodzimym odpowiedniku, programie "The X Factor", a popularna w USA prowadząca talk-show Ellen DeGeneres odeszła z niego po zaledwie jednej edycji. Według spekulacji w mediach posadę jurora w "Idolu" zaproponowano także takim gwiazdom...

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

 • Amerykański "X Factor" zdjęty z anteny!

  Klęska amerykańskiej edycji programu "X Factor". Telewizja Fox oficjalnie rezygnuje z tego formatu po trzech sezonach.

 • Juror "X Factor" ma depresję?

  Simon Cowell, nie potrafi cieszyć się własnym sukcesem. Juror programów "X Factor" i "American Idol" przyznaje, że często bez powodu miewa bardzo ponury nastrój.

 • Wielka gwiazda w "The X Factor"

  Britney Spears zostanie jurorką w amerykańskiej edycji telewizyjnego konkursu talentów "The X Factor" - donoszą tamtejsze media.

 • "X Factor": Odrzucił ofertę wartą ponad milion funtów!

  Twórca "X Factor" Simon Cowell kompletuje obsadę pierwszej amerykańskiej edycji, ale idzie mu jak po grudzie.

 • Odejdzie z TV, bo chce mieć dziecko

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole zamierza zrezygnować z udziału w telewizyjnym konkursie talentów "The X Factor" i założyć rodzinę.

 • Odchodzi legendarny juror "Idola"

  Simon Cowell odchodzi z programu "American Idol", by skoncentrować się na amerykańskiej wersji brytyjskiego formatu "X Factor".

Wideo na temat: american x factor
 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Amerykanin

  Zawodowy zabójca, Amerykanin Jack (Clooney), napotyka trudności w realizacji kolejnego zlecenia. Postanawia się wycofać i decyduje, że następne zadanie będzie jego ostatnim. Zaszywa się w małym włoskim miasteczku w górach Abruzji. Stopniowo zaczyna się delektować życiem z dala od ciągłego zagrożenia. Zaprzyjaźnia się z miejscowym księdzem, ojcem Benedetto (Paolo Bonacelli) i nawiązuje romans z mieszkanką miasteczka, Clarą (Violante Placido). Tymczasem zbliża się termin realizacji zlecenia....