• Informacje na temat:

  ameryka taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: ameryka taniec z gwiazdami
 • Sławomir Zapała o Polakach w Stanach: Hitem są nasi informatycy

  ..., że na weselach młodzi tańczą pierwszy taniec do mojej piosenki "Megiera". Jesteśmy po to, by dawać radość. Pieniądze inwestujesz? - Pieniądze zabiera mi żona. Taki mamy układ. Ona bierze kasę...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • "M jak miłość": Etatowy wykidajło

  Mimo że Jacek Lenartowicz już odpadł z rywalizacji w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", jest zadowolony, bo udział w programie był dla niego cenną lekcją. Teraz skupi się na graniu Janka z "M jak miłość", który chyba w końcu znalazł kobietę swojego życia!

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • Ten rozwód będzie publicznym praniem brudów

  Peter Lucas znany z udziału w "Tańcu z gwiazdami", jest w trakcie rozwodu z milionerką Elke Lesso (58 l.). Aktor zostawił ją dla młodszej - Agnieszki Konieckiej, producentki "Tańca z gwiazdami" i matki swojego dziecka - pisze jeden z magazynów.

 • Rodowicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Musiałabym..."

  Tuż przed rozpoczynającym się festiwalem w Opolu, na którym oczywiście wystąpi, Maryla Rodowicz wspomina swoje słynne stroje, opowiada, dlaczego nie zrobiła kariery w USA, i zdradza, komu będzie kibicować podczas mundialu.

 • Boi się, że wróci do nałogów

  Córka słynnego lidera zespołu Black Sabbath, Kelly Osbourne , wyznała, że boi się powrotu do uzależnienia od alkoholu i narkotyków, kiedy jej życie znów stanie się nudne po zakończeniu show "Taniec z gwiazdami", w którym bierze udział.

 • Brytyjska piękność zachwyciła Amerykę

  Amerykański show-biznes znalazł sobie nową gwiazdę w osobie brytyjskiej wokalistki Cheryl Cole. Wytwórnia Disneya chce z niej zrobić aktorkę.

 • Chce dostać więcej za udział w "Tańcu..."

  Amerykański bokser, a ostatnio gwiazdor filmowy, Mike Tyson wyklucza swój udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Powód? Bynajmniej nie są to dwie lewe nogi. Według Tysona, producenci show mają węża w kieszeni i proponują mu zbyt niskie honorarium.

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.