• Informacje na temat:

  amitabh bachchan aktor

Artykuły na temat: amitabh bachchan aktor
 • Gwiazdor z marskością wątroby

  Bollywoodzki gwiazdor Amitabh Bachchan ujawnił na swoim blogu, że cierpi na marskość wątroby i potrzebuje regularnego dozoru medycznego.

 • Gwiazdor Bollywood promuje Kraków?

  Gwiazdor indyjskiego kina Amitabh Bachchan będzie wspierać Kraków w pozyskiwaniu bollywoodzkich produkcji filmowych. W poniedziałek aktor otrzymał z rąk prezydenta Jacka Majchrowskiego klucz do bram miasta.

 • Bollywoodzki gwiazdor bez wody

  Znany indyjski aktor filmowy Amitabh Bachchan wezwał swoich rodaków, by przypadające w środę hinduistyczne święto wiosny (Holi) obchodzili w tym roku bez użycia wody ze względu na panującą w zachodnich Indiach suszę.

 • Gwiazdor Bollywood w Polsce

  Honorowym gościem 3. edycji festiwalu Off Plus Camera (16-25 kwietnia) będzie bollywoodzki gwiazdor Amitabh Bachchan.

 • Bollywoodzki gwiazdor namiętnym blogerem

  Wielu celebrytów pisze blogi, ale nikt nie robi tego tak regularnie i z takim zaangażowaniem jak bollywoodzki gwiazdor Amitabh Bachchan. W tym tygodniu aktor obchodzi 3-lecie swojego bloga, na którym publikuje nawet po 1 tys. słów dziennie.

 • Gwiazdor Bollywoodu w Polsce

  Legendarny megagwiazdor Bollywoodu, Amitabh Bachchan, będzie gościem festiwalu Off Plus Camera. Wielbiony i otoczony kultem w Indiach aktor przyjedzie w kwietniu do Krakowa, w towarzystwie żony, córki i... lokaja.

 • Hollywoodzki debiut indyjskiego gwiazdora

  Legenda Bollywood, Amitabh Bachchan, dołączył do obsady remake'u filmu "Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmanna. Na ekranie zobaczymy go obok m.in. Leonardo DiCaprio.

 • Gwiazdor Bollywood w Wieliczce

  W Indiach jest uwielbiany, stawiają go sobie tam za wzór człowieka, traktują niemal jak boga. Gdy Amitabh Bachchan na planie jednego z filmów miał poważny wypadek, Hindusi tłumnie nawiedzali świątynie i modlili się o jego zdrowie. Aktor przyjechał do Polski na festiwal Off Plus Camera. Odwiedził również wielicką kopalnię.

 • Gwiazdor kina oczarowany Polską

  Legendarny megagwiazdor Bollywoodu, Amitabh Bachchan, był gościem festiwalu Off Plus Camera. - Nie spodziewałem się, że moja osoba jest znana tak wielu ludziom w Polsce - skromnie wyznał aktor, który w Indiach jest traktowany jak uosobienie bóstwa.

 • Bollywoodzka gwiazda zostanie mamą

  Indyjska aktorka i modelka, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, Aishwarya Rai, wkrótce zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż, aktor Abishek Bachchan, nie mogą się doczekać narodzin swojego pierwszego dziecka.

Wideo na temat: amitabh bachchan aktor
 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.