• Informacje na temat:

  amitabh bachchan zdjęcia

Artykuły na temat: amitabh bachchan zdjęcia
 • Hollywoodzki debiut indyjskiego gwiazdora

  Legenda Bollywood, Amitabh Bachchan, dołączył do obsady remake'u filmu "Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmanna. Na ekranie zobaczymy go obok m.in. Leonardo DiCaprio.

 • Gwiazdor Bollywoodu w Polsce

  Legendarny megagwiazdor Bollywoodu, Amitabh Bachchan, będzie gościem festiwalu Off Plus Camera. Wielbiony i otoczony kultem w Indiach aktor przyjedzie w kwietniu do Krakowa, w towarzystwie żony, córki i... lokaja.

 • W Bollywood nakręcili własną "Lolitę"

  Ikona kina hinduskiego Amitabh Bachchan ("Bunty i Babli") zakończył zdjęcia do filmu o obsesyjnej miłości dojrzałego mężczyzny i nastoletniej dziewczyny. Reżyser obrazu Ram Gopal Varma twierdzi jednak, że jego inspiracją nie była powieść Władimira Nabokowa.

 • Bollywood znów kręci w Krakowie

  W sobotę w Krakowie rozpoczną się zdjęcia do indyjskiego filmu "Saguni". Będzie to kolejna produkcja Bollywoodu kręcona w Krakowie - poinformowała Karolina Grysiak z Krakowskiego Biura Festiwalowego.

 • Gwiazdor kina oczarowany Polską

  Legendarny megagwiazdor Bollywoodu, Amitabh Bachchan, był gościem festiwalu Off Plus Camera. - Nie spodziewałem się, że moja osoba jest znana tak wielu ludziom w Polsce - skromnie wyznał aktor, który w Indiach jest traktowany jak uosobienie bóstwa.

 • Strajk w Bollywood

  Ponad 100 tysięcy pracowników Bollywood i indyjskiej telewizji rozpoczęło w środę bezterminowy strajk, protestując przeciwko nieregularnym wypłatom wynagrodzeń i zatrudnianiu osób, które nie należą do związków zawodowych.

Wideo na temat: amitabh bachchan zdjęcia
 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.