• Informacje na temat:

  amy irving

Artykuły na temat: amy irving
 • Dr House

  Do szpitala trafia pisarka Alice (Amy Irving), której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. House, który jest wielkim fanem jej detektywistycznych...

 • Producenci "American Hustle" pozwani!

  Twórcy holywoodzkiego hitu "American Hustle" muszą zmagać się z nietypowym problemem - donosi "The Hollywood Reporter". Wszystko przez dziennikarza naukowego, który twierdzi, że obraz przedstawia go w niekorzystnym świetle.

 • Podwójna randka House'a

  Jak widzimy, będzie to odcinek z podwójną randką na gokartach, z którego sceny mogliśmy zobaczyć w zwiastunie, jeszcze przed premierą siódmego sezonu. W "Unwritten" wystąpi gościnnie Amy Irving, jako pacjentka House'a. Oglądacie już siódmy sezon? Co myślicie o kierunku, w którym zmierza serial?

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  - Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

 • Amy Adams znokautowała Coopera

  Podczas kręcenia jednej ze scen do filmu "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce", Amy Adams tak mocno uderzyła kolegę z planu, Bradleya Coopera, że potrzebował okładu z lodu. "Jego twarz zaczęła puchnąć. Miałam po tym wyrzuty sumienia" - przyznaje aktorka.

 • "American Hustle": Trzy Złote Globy!

  Komediodramat "American Hustle" triumfował podczas gali rozdania Złotych Globów. Film uznano najlepszą komedią, a jego gwiazdy - Amy Adams i Jennifer Lawrence najlepszymi aktorkami w rolach pierwszo- i drugoplanowych.

 • "American Hustle": Oscarowy faworyt

  Jeden z faworytów w wyścigu po Oscary, nominowany do złotej statuetki w dziesięciu kategoriach "American Hustle" w reżyserii Davida O. Russella, wchodzi w piątek do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper i Jennifer Lawrence.

 • "American Hustle": Skandal, który wstrząsnął Ameryką

  Dokładnie w przyszłoroczne Walentynki na ekrany polskich kin trafi najnowszy film Davida O. Russella. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy: Christiana Bale'a, Jennifer Lawrence, Jeremy'ego Rennera, Amy Adams i Bradleya Coopera.

 • Klan Spielbergów

  Max Spielberg, najstarszy syn Stevena Spielberga, podąża w ślady swego sławnego ojca. Rezolutny 17-latek ukończył niedawno pracę nad swym pierwszym filmem, którego był nie tylko reżyserem, lecz także producentem, autorem zdjęć, montażystą oraz autorem scenariusza!

 • Klasycznie romantycznie

  Warner Home Video zapowiedział na luty 2007 roku wydanie pięciu klasycznych pozycji z gatunku "komedia romantyczna".