• Informacje na temat:

  amy irving aktorka

Artykuły na temat: amy irving aktorka
 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  - Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

 • "American Hustle": Trzy Złote Globy!

  Komediodramat "American Hustle" triumfował podczas gali rozdania Złotych Globów. Film uznano najlepszą komedią, a jego gwiazdy - Amy Adams i Jennifer Lawrence najlepszymi aktorkami w rolach pierwszo- i drugoplanowych.

 • Amy Adams znokautowała Coopera

  Podczas kręcenia jednej ze scen do filmu "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce", Amy Adams tak mocno uderzyła kolegę z planu, Bradleya Coopera, że potrzebował okładu z lodu. "Jego twarz zaczęła puchnąć. Miałam po tym wyrzuty sumienia" - przyznaje aktorka.

 • "American Hustle": Oscarowy faworyt

  Jeden z faworytów w wyścigu po Oscary, nominowany do złotej statuetki w dziesięciu kategoriach "American Hustle" w reżyserii Davida O. Russella, wchodzi w piątek do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper i Jennifer Lawrence.

 • Oscary 2014: Elita wśród elit

  Co roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego zaszczytnego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. Za każdym razem wśród nominowanych są zarówno nazwiska dobrze znane, jak i całkiem zaskakujące. Przyjrzyjmy się nominacjom w kategoriach pierwszoplanowych.

 • Jennifer Lawrence: Z właściwej perspektywy

  Jennifer Lawrence ma 23 lata - i dwa oblicza, które na pozór zupełnie ze sobą nie współgrają. Oscar za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską, którego odebrała na początku tego roku, oficjalnie potwierdził jej członkostwo w klubie najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Z kolei dział w kasowej serii "Igrzyska śmierci" uczynił z niej jedną z najpopularniejszych gwiazd filmowych.

 • Julianne Moore w remake'u "Carrie"

  Julianne Moore dołączyła do obsady filmu "Carrie", remake'u horroru Briana De Palmy z 1976 roku. Gwiazda "Hannibala" wcieli się w rolę matki tytułowej bohaterki, którą zagra Chloe Moretz.

 • Jennifer Lawrence powrót do przeszłości

  Jennifer Lawrence wyznała, że pracując na planie filmu "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce" miała wrażenie, jakby cofnęła się w czasie. Reżyserem obrazu jest David O.Russell, z którym aktorka spotkała się już przy "Pamiętniku pozytywnego myślenia".

 • Najdroższe rozwody świata

  Rozwód w świecie show-biznesu sporo kosztuje. Najlepsi prawnicy mogą wynegocjować dla rozżalonego współmałżonka od kilkudziesięciu do nawet 100 milionów dolarów odszkodowania. Najwięcej - po 100 milionów dolarów - zapłacili hollywoodzcy gwiazdorzy Harrison Ford, Steven Spielberg i Bruce Willis.

 • Oscary 2014: Poznaliśmy nominacje

  Filmy "American Hustle" Davida O. Russella i "Grawitacja" Alfonso Cuarona otrzymały najwięcej, aż 10 nominacji do Oscarów. 9 szans na statuetki Akademii ma również "Zniewolony. 12 Years of Slave" Steve'a McQueena.

Wideo na temat: amy irving aktorka
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...