• Informacje na temat:

  amy lee muzyk

Artykuły na temat: amy lee muzyk
 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Evanescence nagrywają

  O amerykańskiej grupie Evanescence, dowodzonej przez wokalistkę Amy Lee, ostatnio było dość cicho. Tymczasem na jej oficjalnej stronie pojawiła się informacja, że prace nad następcą przebojowego "Fallen" trwają, a jej wyniki poznamy prawdopodobnie w sierpniu.

 • Evanescence kończy nagrania

  Pojawia się coraz więcej informacji na temat nowej płyty amerykańskiej grupy Evanescence. Wokalistka Amy Lee informuje, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się miksowanie następcy przebojowego "Fallen", który w samych Stanach Zjednoczonych sprzedał się w ilości blisko 6,5 miliona egzemplarzy.

 • Posłuchaj nowej płyty Evanescence!

  Już w poniedziałek, 2 października, do sklepów trafi nowy album amerykańskiej metalowej formacji Evanescence. Następca bestsellerowego "Fallen" z 2003 roku - 14 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie - nosi tytuł "The Open Door". Na stronach INTERIA.PL możecie już teraz posłuchać fragmentów nowej płyty zespołu Amy Lee!

 • Evanescence: Zdrada gitarzysty

  Ben Moody, gitarzysta i współzałożyciel grupy Evanescence, odszedł z zespołu. Muzyk postawił swych kolegów w dość niezręcznej sytuacji, gdy nie podając żadnego powodu, opuścił ich w samym środku trasy koncertowej po Europie.

 • Evanescence: Gitarzysta z Limp Bizkit?

  Wes Borland, były gitarzysta grupy Limp Bizkit, może stać się nowym członkiem formacji Evanescence. Muzyk zająłby miejsce Bena Moody'ego, który niespodziewanie opuścił zespół w trakcie trasy koncertowej po Europie, pod koniec października 2003 roku.

 • Namiętność, która niszczy

  O tym że miłość i nienawiść dzieli często pół kroku przekonują nas historie najbardziej toksycznych związków show-biznesu. Z jednej strony kłótnie, przemoc, systematyczne wyniszczanie się nawzajem, a z drugiej romantyczne uniesienia przy winie, tudzież ścieżce koki.

 • Lepsi od oryginału

  Zagraj autentyczną postać, a dostaniesz Oscara - mówi się obecnie w Hollywood. I jak się okazuje, stwierdzenie to wcale nie jest bezzasadne.