• Informacje na temat:

  amy mcdonald

Artykuły na temat: amy mcdonald
 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  ..., że są nominowani bez względu na to, czy obecny sezon ich serialu (a tym samym materiał jaki otrzymali do zagrania) był dobry. Dlatego tegoroczne nominacje do Emmy są w pewnym sensie przełomowe(...) nominacji - trzymamy kciuki!), Carrie Preston ("Żona idealna"), Ellie Kemper ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Aziza Ansariego ("Master of None"). Mimo obecności nowych osób i uznaniu zasług pomijanych...

 • Kolejne pożegnanie

  ...mogłaby przynieść szybkie rozwiązanie dla trójkąta: Sam/Addison/Pete. Przeciw: To jest Tim Daly! Audra McDonald (Naomi): Za: Śmierć Naomi, mogłaby ułatwić Samowi i Addison bycie razem. Przeciw: Tylko ona(...) widzieliście jego uśmiech? Amy Brenneman (Violet): Za: Udowodniła, że jest niestabilna emocjonalnie i nieobliczalna. Kto wie, czy następnym jej krokiem nie będzie samobójstwo. Przeciw: Fani Violet...

 • Elton John inspiracją So Solid Crew

  Elton John współpracował już z wieloma artystami, ale mimo wszystko jednak zaproponowany mu niedawno duet wyróżniałby się spośród innych. Swoją chęć współpracy ze słynnym gwiazdorem pop zasugerował bowiem MC Harvey, jeden z członków kontrowersyjnej angielskiej grupy So Solid Crew.

 • Doogie Howser szturmuje kino

  Neil Patrick Harris, aktor znany z roli głównego bohatera serial u "Doogie Howser, lekarz medycyny", wystąpi w dwóch nowych produkcjach: "The Best and the Brightest" oraz "Beastly".

 • Brat zaatakował brata. To koniec?

  Czy to koniec Oasis, jednego z najpopularniejszych brytyjskich zespołów wszech czasów? Grupę po kolejnej kłótni z Liamem Gallagherem opuścił jej lider i brat wokalisty, Noel.

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • Przewodnik rockowy: Steve Winwood. Człowiek-firma

  12 maja 65 lat kończy Steve Winwood, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent, współpracownik m.in. Jimiego Hendrixa, Erica Claptona, Roda Stewarta. Jeden z najbardziej rozchwytywanych i najbardziej pracowitych artystów w historii rock and rolla.

 • Kevin Smith nadal w cenie

  Studio Miramax zdecydowało się na przedłużenie umowy o współpracę z firmą produkcyjną View Askew należącą do Kevina Smitha ( "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ). Oznacza to, że wszystkie projekty firmy będą najpierw przedstawiane wytwórni braci Weinstein. Wśród najbliższych projektów View Askew są: ukończony już film "Jersey Girl", z Benem Affleckiem i Jennifer Lopez, oraz nowa wersja kryminalnej komedii "Fletch", o dziennikarzu wyjaśniającym zagadki kryminalne.

Wideo na temat: amy mcdonald
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Kolekcjoner

  Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawa zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

Dyskusje na temat: amy mcdonald