• Informacje na temat:

  amy największe przeboje

Artykuły na temat: amy największe przeboje
 • Największe przeboje Korna

  Na składance z największymi hitami grupy Korn znajdą się także autorskie przeróbki "Another Brick in the Wall" Pink Floyd i "Fight the Power" Public Enemy. Płyta ukaże się 11 października z naklejką wytwórni Epic.

 • Quincy Jones: Przeboje z gośćmi

  "Soul Bossa Nostra" to tytuł przekrojowej płyty słynnego kompozytora, aranżera i producenta Quincy Jonesa. Największe przeboje muzyka interpretują współczesnego gwiazdy hip hopu, soulu i r'n'b.

 • Pozytywne Wibracje i Seal dla Amy Winehouse

  Ten dzień festiwalu dedykujemy niezwykle utalentowanej artystce, która dziś od nas odeszła - powiedział do publiczności przed pierwszym koncertem Stanisław Trzciński, z agencji STX Jamboree, organizatora Pozytywne Wibracje Festival, który zakończył się w sobotę w Białymstoku. Kilka godzin później łamiącym się głosem utwór "Kiss From A Rose" Amy Winehouse zadedykował Seal.

 • Najpopularniejsze płyty dekady

  Album "Back To Bedlam" Jamesa Blunta to najlepiej sprzedająca się płyta mijającej dekady w Wielkiej Brytanii. W USA triumfuje kompilacja "1" zawierająca największe przeboje Beatlesów.

 • Sopot: Festiwali nigdy dość

  Pod koniec sierpnia 2013 roku odbędzie się druga edycja muzycznego Sopot TOP of the TOP Festival, który w całości na żywo będzie można zobaczyć w telewizji Polsat. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

 • Evanescence: Nie ma jak w domu

  Pod koniec listopada w sklepach pojawi się wydawnictwo "Anywhere But Home", czyli zestaw CD/DVD grupy Evanescence. To zapis koncertu, jaki ta amerykańska formacja dała 25 maja w paryskiej hali "Zenith".

 • Feel kontra Coldplay kontra Katy

  Jeszcze tylko dzisiaj (31 grudnia) można głosować w plebiscycie "Przebój roku" radia RMF FM.

 • Sopot Top Of The Top Festival: Kto wygra Bursztynowego Słowika? (program)

  W piątek (23 sierpnia) wieczorem poznamy laureata konkursu "Top Of The Top" na festiwalu w Sopocie, w którym główną nagrodą jest Bursztynowy Słowik.

 • Niepokonana Nelly Furtado

  Listę najlepiej sprzedających się płyt znów ogarnął marazm - na prowadzeniu po raz piąty z rzędu znalazła się Nelly Furtado z płytą "Loose". Drugie miejsce zachował raper O.S.T.R. ("HollyŁódź"), a jedyną nowością w czołówce jest składanka "The Best Rock Ballads... Ever" (7.).

 • Sukces Sopot Top Of The Top (wyniki oglądalności)

  Sopot Top Of The Top Festival 2013 oglądało w Polsacie 2,69 mln widzów, niemal o milion więcej niż ubiegłoroczną edycję imprezy - podaje serwis Wirtualnemedia.pl.

Wideo na temat: amy największe przeboje
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...