• Informacje na temat:

  amy przed i po

Artykuły na temat: amy przed i po
Zdjęcia na temat: amy przed i po
Wideo na temat: amy przed i po
 • "Miasteczko Twin Peaks": Gwiazdy opowiadają o 3. sezonie

  Kyle MacLachlan, Jim Belushi, Robert Knepper, Dana Ashbrook, Amy Shiels, James Marshall, Chrysta Bell, czyli starzy wyjadacze i nowi członkowie ekipy "Miasteczka Twin Pekas" opowiadają o nowej odsłonie serialu. Jakie są ich wrażenia z planu? Jakie to uczucie, ponownie wcielić się w odgrywaną przed laty postać? Premiera trzeciego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" już w 2017 roku.

 • "The Gifted": Zapowiedź nowego serialu Marvela

  "The Gifted" to najnowszy serial, którego akcja będzie rozgrywała się w uniwersum X-Menów. Kiedy okazuje się, że dwójka dzieci posiada nadnaturalne zdolności, ich rodzice muszą ochronić ich przed(...)) i Amy Acker ("Angel", "Person of Interest").

 • Naćpana (?) Winehouse rzuca się na fotografa!

  Amy Winehouse, wyraźnie pod wpływem bliżej nieokreślonych substancji, wychodzi ze swojego domu w Londynie i przed wejściem do taksówki wdaje się w szarpaninę z jednym z paparazzich. Amy kilka dni temu opuściła klinikę odwykową. Czy tak wygląda osoba, która właśnie rozstała się z narkotykami?

Dyskusje na temat: amy przed i po
 • Re: Piknik z romansem w tle!

  od tego jest policja piolicja policja bylo przed laty zgłosic sie na policje anie wlaczac gwiazdy show biznesu wlaczyliscie nas amy na tym cierpimy a wszystko wymyslily zuza weibel czuyli victoria bezkham i dusia richener nas jest wiecej od was nas jest wiecej wiecie co jest grane sa plany seriali wszystkich czyli klanu przedewszsytkim i dopoki nie beda gwiazdy to niezostanie wyemitowany tak