• Informacje na temat:

  amy winehouse chłopak

Artykuły na temat: amy winehouse chłopak
 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Pete Doherty miał romans z Amy Winehouse

  Kontrowersyjny brytyjski wokalista i gitarzysta Pete Doherty przyznał, że potajemnie randkował z Amy Winehouse. Rockman wyznał, że wciąż kocha piosenkarkę.

 • Chłopak zmarłej gwiazdy gwałcicielem?

  Reżyser Reg Traviss, który związany był z brytyjską piosenkarką Amy Winehouse, jest podejrzany o gwałt.

 • Chłopak gwiazdy imprezował z byłą

  Chłopak brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse, producent filmowy Reg Traviss, widziany był z eks-dziewczyną. Para trzymała się za ręce i próbowała uciec śledzącym ich paparazzi.

 • Miał być ślub, a jest nowy chłopak

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse wreszcie ma "normalnego gościa". Tak przynajmniej o nowym partnerze gwiazdy mówi ojciec Amy, Mitch Winehouse.

 • Za dużo pije. Chłopak ją rzuci?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse martwi się o swój związek z producentem filmowym Regiem Travissem. Wszystko to z powodu imprezowego trybu życia piosenkarki.

 • Gwiazda zdenerwowała gwiazdora

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse wyprowadziła z równowagi latynoskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa.

 • Wprowadził się do domu gwiazdy

  Wszystko wskazuje na to, że Amy Winehouse traktuje swój nowy związek poważnie. Brytyjska piosenkarka poprosiła swojego partnera Rega Travissa, aby wprowadził się do jej domu w Londynie.

 • Skromne pożegnanie Amy Winehouse

  We wtorek, 26 lipca, odbyło się w północnym Londynie kameralne pożegnanie Amy Winehouse.

 • Amy Winehouse (1983-2011): Muzyka i przestroga

  Choć Amy Winehouse nie ma już wśród nas, to już zawsze będziemy ją wspominać jak jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek XXI wieku. A także artystkę, która na własne życzenie wciągnęła się w piekło narkotyków, by wreszcie umrzeć po przedawkowaniu alkoholu.

Wideo na temat: amy winehouse chłopak
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...