• Informacje na temat:

  amy winehouse jej hity

Artykuły na temat: amy winehouse jej hity
 • Lista płyt: Panie rozdają karty

  W czołówce listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce królują kobiety - niedawno rządziła Nelly Furtado i album "Loose", a teraz drugi raz z rzędu dominuje Ayo i "Joyful".

 • Missy Elliott w Warszawie

  Uznawana za legendę i ikonę rapu i r'n'b Missy Elliott ponownie przyjedzie do Polski. Wokalistka wystąpi 12 lipca w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie.

 • Pokolenie 30-latków: Pomnik w budowie

  Debiutowali na przełomie wieków. Dziś mają po 30-kilka lat. Pokolenie wyjątkowe, bo zawieszone między erą analogową a cyfrową. Jak zapamięta ich historia?

 • Pohoda Festival: Jak odpędzić codzienne troski?

  17. edycja słowackiego festiwalu Pohoda, odbywająca się jak co roku na trenczyńskim lotnisku, zakończyła się w niedzielę (14 lipca) nad ranem. Przez trzy, jak zwykle niezwykłe dni, w przerwach miedzy malowaniem obrazów, paleniem shishy w herbaciarniach, szalonej zabawie w wesołym miasteczku, smakowaniem miejscowego wina "Frankovka", czy jeżdżeniem na wrotkach, mieliśmy okazje obejrzeć koncerty takich artystów jak Smashing Pumpkins, Atoms For Peace, Nick Cave And The Bad Seeds czy Bloc Party.

Wideo na temat: amy winehouse jej hity
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...