• Informacje na temat:

  amy winehouse klub 27

Artykuły na temat: amy winehouse klub 27
 • Amy Winehouse dołączyła do Klubu 27

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, powiedział kiedyś, że jeśli się przebrnie przez ten nieszczęsny 27. rok życia, to dalej będzie już z górki. Amy Winehouse ta sztuka się nie udała...

 • Naga i naćpana Amy Winehouse

  Na adres mailowy serwisu RadarOnline przesłana została oferta sprzedaży intymnych zdjęć Amy Winehouse.

 • Amy Winehouse nie żyje

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Londynie. Artystka miała 27 lat.

 • Śmierć Amy Winehouse i wielka wpadka Microsoftu

  Kilka godzin po śmierci brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse Microsoft zachęcał fanów do kupowania albumu piosenkarki za pośrednictwem ich serwisu. Nachalna próba zbicia kapitału na tragedii wywołała oburzenie internautów.

 • Winehouse boi się śmierci

  Wokalistka Amy Winehouse poważnie obawia się, że dołączy do "Klubu 27", czyli grupy gwiazd muzyki, które zmarły właśnie w wieku 27 lat. Amy obecnie ma 25 lat, lecz przy jej trybie życia, wcale nie jest powiedziane, że uda się jej dotrwać do 27.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Kokaina, amfetamina, heroina... artyści a narkotyki

  Co biorą polskie gwiazdy? Głównie heroinę i alkohol. Reggae'owy muzyk Dariusz "Maleo" Malejonek w kontekście śmierci Amy Winehouse opowiada o używkach w show-biznesie.

 • Startuje Krakowski Festiwal Filmowy

  W niedzielę, 25 maja, rozpocznie się 54. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego, jednej z najstarszych i największych europejskich imprez poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkometrażowym fabułom. Festiwal otworzy pokaz dokumentu Krzysztofa Magowskiego o Czesławie Niemenie "Sen o Warszawie".

 • "Cieszę się, że wciąż żyję"

  Zaskakujące słowa piosenkarki Katy Perry podczas ceremonii uhonorowania gwiazdy pop tytułem "Kobiety roku" przez magazyn "Billboard".

Wideo na temat: amy winehouse klub 27
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.