• Informacje na temat:

  amy winehouse na imprezie

Artykuły na temat: amy winehouse na imprezie
 • Talia Storm zaliczyła wpadkę na imprezie Fabulous Fund Fair

  Przez magazyn "Paper" nazwana została "brytyjską sensacją". Wśród jej inspiracji znaleźć można m.in. Erykah Badu, Amy Winehouse i Alicię Keys. Na Wyspach 19-latka znana jest również jako "influenserka" i "ikona mody nastolatek". Swoje możliwości pokazała ostatnio na imprezie charytatywnej Fabulous Fund Fair, wieńczącej Londyński Tydzień Mody. Dochód z wydarzenia przekazany został na rzecz...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Amy Winehouse zaatakowała fana

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse wróciła na scenę w walecznym nastroju i zdążyła już pobić jednego z fanów.

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

 • Amy Winehouse w Polsce

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse przyjedzie do Polski. Koncert odbędzie się 30 lipca w ramach ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.

 • Przyjedzie Amy Winehouse

  30 lipca na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Amy Winehouse. Brytyjska wokalistka znana z burzliwego trybu życia zaśpiewa na Artpop Festival w Bydgoszczy.

 • "Nowy facet" Winehouse jest gejem

  Amy Winehouse wzbudziła falę plotek i domysłów po tym, jak pojawiła się na imprezie zorganizowanej w ramach London Fashion Week z "nowym Blakiem". Podczas, gdy jej mąż Blake Fielder-Civil nadal pozostaje w więzieniu w Pentonville, Amy od momentu opuszczenia kliniki rehabilitacyjnej mieszka w hotelu z artystą Blake Woodem.

 • Pokonali Amy Winehouse

  Brytyjska grupa The Klaxons zdobyła prestiżową Mercury Music Prize, zostawiając w pokonanym polu główną faworytkę Amy Winehouse.

 • Amy Winehouse wraca na Karaiby

  Amy Winehouse niebawem ponownie wyleci na słoneczną Jamajkę. Piosenkarka już została pouczona przez szefów swojej wytwórni płytowej, aby nie traktowała wyjazdu jak wakacji.

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

Wideo na temat: amy winehouse na imprezie
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...