• Informacje na temat:

  amy winehouse największy hit

Artykuły na temat: amy winehouse największy hit
 • Kolejny nałóg Amy Winehouse

  Ojciec Amy Winehouse obawia się, że jego córka zamieniła nałóg narkotykowy na jeszcze bardziej kosztowne uzależnienie - zakupy ubrań znanych projektantów.

 • Bilety na koncert Amy Winehouse!

  Już 11 września na dużym ekranie w sieci Multikino będzie można zobaczyć wyjątkowy koncert Amy Winehouse "I Told You I Was Trouble - Live In London" z 2007 roku. Mamy dla Was zaproszenia!

 • Amy Winehouse uczy się baletu

  Wyniszczona nałogami piosenkarka Amy Winehouse (27 l.) planuje szybki powrót do formy. W tym celu rozpoczęła już naukę... baletu.

 • Świat: Bestsellery 2007

  Niemiecka firma Media Traffic, przygotowująca globalną listę bestsellerów płytowych i najpopularniejszych piosenek "United World Chart", podsumowała cały 2007 rok. Pod względem sprzedaży płyt rok 2007 należał do kontrowersyjnej brytyjskiej gwiazdy soul Amy Winehouse, a największy przebój roku wyśpiewała amerykańska gwiazda r'n'b Rihanna.

 • Amy ma zakaz wstępu do USA

  Ze względu na ostatnie oskarżenie o napaść, brytyjskiej piosenkarce Amy Winehouse odmówiono prawa wjazdu do USA, umożliwiającego jej pracę na terenie tego kraju. W związku z tym gwiazda nie będzie mogła wystąpić podczas jednego z największych amerykańskich festiwali muzycznych.

 • Kokaina, amfetamina, heroina... artyści a narkotyki

  Co biorą polskie gwiazdy? Głównie heroinę i alkohol. Reggae'owy muzyk Dariusz "Maleo" Malejonek w kontekście śmierci Amy Winehouse opowiada o używkach w show-biznesie.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Ameryka woli składanki

  Najpopularniejszą płytą za Atlantykiem okazała się składanka największych hitów tego roku "NOW! That's What I Call Music 25".

 • Rekord wszech czasów

  Na brytyjskiej liście sprzedaży singli już po raz siódmy panuje Leona Lewis z hitem "Bleeding Love". Tym samym to do niej należy rekord najdłuższego pobytu na 1. miejscu wśród brytyjskich wokalistek w historii listy.

 • Wybierz porażkę roku!

  Wybierz największą porażkę 2007 roku w świecie muzyki i wygrywaj nagrody!

Wideo na temat: amy winehouse największy hit
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...

 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...