• Informacje na temat:

  amy winehouse nogi

Artykuły na temat: amy winehouse nogi
 • Test narkotykowy Amy Winehouse

  Wraz z nowym wyglądem (blond włosy) Amy Winehouse (24 l.) dostała szansę na zrekompensowanie swoim amerykańskim fanom rozczarowania związanego z odwołaniem przez piosenkarkę swojej trasy koncertowej po USA w roku 2007. Jest jednak haczyk.

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Amy wyda singiel dla Bonda

  Amy Winehouse planuje wydać piosenkę, która oryginalnie miała powstać na potrzeby nowego filmu o przygodach agenta jej królewskiej mości Jamesa Bonda pod tytułem "Quantum of Solace".

 • Amy Winehouse nie żyje

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Londynie. Artystka miała 27 lat.

 • Zalana Winehouse na koncercie

  ...20 tysięcy fanów, którzy przyszli na koncert Amy Winehouse w Belgradzie, zobaczyli kompletnie pijaną artystkę, ledwo trzymającą się na nogach przed mikrofonem.

 • Amy wróci w 2010 roku!

  Powrót Amy Winehouse na scenę, a przede wszystkim do studia, ma nastąpić w 2010 roku - poinformował przedstawiciel Island Records, wytwórni, w której wydaje Brytyjka.

 • Piosenkarka sparzyła się wrzątkiem

  Skandalizująca wokalistka Amy Winehouse znowu ma kłopoty. Tym razem oblała się wrzątkiem podczas przygotowań do imprezy w gronie przyjaciół.

 • Ledwo trzymała się na nogach. Fani są oburzeni

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse po raz kolejny przegrała ze swoimi słabościami. W trakcie sobotniego (18 czerwca) koncertu w Belgradzie gwiazda z trudem utrzymywała się na nogach.

 • Kokaina, amfetamina, heroina... artyści a narkotyki

  Co biorą polskie gwiazdy? Głównie heroinę i alkohol. Reggae'owy muzyk Dariusz "Maleo" Malejonek w kontekście śmierci Amy Winehouse opowiada o używkach w show-biznesie.

 • Ojciec zmarłej gwiazdy jest wściekły: "Błąd za błędem!"

  Ojciec nieżyjącej piosenkarki Amy Winehouse nie potrafił ukryć wściekłości na osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie dochodzenia w sprawie śmierci artystki.

Wideo na temat: amy winehouse nogi
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...