• Informacje na temat:

  amy winehouse ostatnie dni

Artykuły na temat: amy winehouse ostatnie dni
 • Winehouse znowu ćpa

  Dwudziestoczteroletnia Amy Winehouse, która ostatnie dwa tygodnie spędziła na odwyku powróciła do nałogu i znowu zaczęła ćpać.

 • Pomnik Amy Winehouse stanął w Londynie

  Naturalnej wielkości pomnik piosenkarki pop Amy Winehouse, zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat, stanął w Camden, północnej dzielnicy Londynu. Na odsłonięcie figury z brązu stawili się fani oraz rodzina piosenkarki.

 • Amy Winehouse zaatakowała fana

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse wróciła na scenę w walecznym nastroju i zdążyła już pobić jednego z fanów.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Amy Winehouse znowu w szpitalu

  Amy Winehouse po weekendowej libacji alkoholowej w poniedziałek trafiła do londyńskiego szpitala Mayfair. "Było z nią naprawdę źle" - mówi informator jednego z dzienników.

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Amy: Będzie ślub, ale z intercyzą

  ...26-letnia Amy Winehouse w ostatnich dniach poprosiła swojego byłego męża, któremu zarzuca się wciągnięcie piosenkarki uzależnienie od alkoholu i narkotyków, aby ponownie się z nią ożenił. Zarówno Winehouse, jak i 31-letni Fielder-Civil zmienili już nawet swój status związku na portalu społecznościowym Facebook na "zamężna/żonaty".

 • Co się dzieje z Amy Winehouse?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse po raz kolejny trafiła do szpitala. Kontrowersyjna piosenkarka zatruła swój organizm ogromnymi ilościami alkoholu.

 • Naćpana Amy zgasiła sobie papierosa na policzku

  Dziwny wygląd Amy Winehouse (24 l.) w ostatnich dniach wywołał falę spekulacji i domysłów. Jej menadżer ogłosił, iż gwiazda cierpi na liszajec. Tymczasem wyszła na jaw pewna historia, która dowodzi, że Amy wcale nie doszła do siebie po odwyku.

 • Nie odróżniała dni tygodnia

  Pod koniec swojego życia wokalistka Amy Winehouse przestała odróżniać dni tygodnia - twierdzi bliski znajomy tragicznie zmarłej gwiazdy.

Wideo na temat: amy winehouse ostatnie dni
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • Dzień w Juriewie

  Luba, piękna śpiewaczka operowa wraz z synem odwiedza swoje rodzinne miasto. Kilka lat temu opuściła Rosję i poświeciła się karierze. Osiągnęła międzynarodowy sukces i podbiła sceny Londynu, Mediolanu, Paryża? Zanim na zawsze opuści kraj, chce po raz ostatni zobaczyć Juriewo. Powrót do domu ma być symbolicznym pożegnaniem z Rosją. Juriewo mieści się gdzieś na końcu świata, pośrodku niczego. Przez całe lata miasto nie zmieniło się, jakby czas zatrzymał się w miejscu. Na twarzach ludzi maluje...