• Informacje na temat:

  amy winehouse piersi

Artykuły na temat: amy winehouse piersi
 • Amy Winehouse trafiła do szpitala

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse trafiła do londyńskiego szpitala z powodu silnego bólu po niedawnej operacji powiększenia piersi.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Amy Winehouse znowu w szpitalu

  Amy Winehouse została przewieziona do kliniki w Londynie wskutek obrażeń, jakich doznała w swoim domu w miniony weekend.

 • Naga Amy Winehouse

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, która jest częścią kampanii uświadamiającej młodym kobietom ryzyko związane z rakiem piersi.

 • Amy Winehouse znów w szpitalu

  Amy Winehouse ponownie trafiła do szpitala. Piosenkarka zgłosiła się do prywatnej kliniki w Londynie z powodu ciężkich objawów grypy.

 • Do szpitala po operacji piersi

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse trafiła do szpitala w Londynie z powodu silnego bólu po niedawnej operacji powiększenia piersi.

 • Ojciec o piersiach córki: Wspaniałe!

  Zoperowane za 35 tysięcy funtów piersi Amy Winehouse zostały pozytywnie ocenione przez... ojca wokalistki.

 • Kolejna operacja plastyczna?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse chce ponownie poprawić swoją urodę.

 • Pijana gwiazda w szpitalu

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse w niedzielę (25 kwietnia) trafiła do jednego z londyńskich szpitali. Gwiazda przesadziła z alkoholem i nieszczęśliwie upadła, doznając powierzchownych obrażeń.

 • Spotykał się z 17-latkiem

  Były mąż piosenkarki Amy Winehouse, Blake Fielder-Civil, spotykał się z 17-latkiem, który jest sobowtórem wokalistki - ujawniły brytyjskie tabloidy.

Wideo na temat: amy winehouse piersi
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...