• Informacje na temat:

  an 2 w wojsku polskim

Artykuły na temat: an 2 w wojsku polskim
 • Marcin Rogacewicz na tropie szczęścia

  ..., a potem powiedziała: - Wiesz, bo ja byłam w wojsku. Aha, to następnym razem będę uważał (śmiech). W Izraelu służba wojskowa jest obowiązkowa także dla kobiet. Podobało ci się w Izraelu?  - Byliśmy...

 • Polska premiera "Gorejącego krzewu"

  Powrót do czasów mojego pobytu w Pradze w latach 60., który dała mi praca nad "Gorejącym krzewem", był jednym z najlepszym doświadczeń zawodowych i ludzkich, jakie miałam w ostatnich latach - wyznała Agnieszka Holland.

 • Weekend w serialach

  ...ciotka wiedziała, że Daniel działa w polskim "oddziale" sekty i nic z tym nie zrobiła! "Pierwsza miłość" odc. 2293 Mimo własnych problemów Marysia otacza opieką i wsparciem załamaną Kingę. Zmęczenie(...) zostać rozdane wojsku, nie dociera do stolicy. Safiye postanawia wypłacić żołd z własnego skarbca. Halime i Handan łączą siły w walce przeciwko niej. "Tylko z tobą" odc.47-51 W czasie wycieczki Iclal...

 • Polskie gwiazdy w "Bitwie pod Wiedniem"

  Budżet w wysokości 50 mln zł. Ponad 100 znakomitych aktorów, a wśród nich gwiazdy polskiego kina, 10 tys. statystów, 3 tys. koni i 13 tygodni zdjęć w kilku krajach Europy, także w Polsce. Oto podstawowe informacje świadczące o rozmachu międzynarodowej superprodukcji historycznej "Bitwa pod Wiedniem". W głównych rolach - m.in. Daniel Olbrychski i Alicja Bachleda-Curuś.

 • Co dalej z Majewskim?

  Szymon Majewski skończył 45 lat i zapisał się na boks. Oddaje się pasji czy odreagowuje stres, gdy ważą się losy jego kariery?

 • "Oż ty Karol", czyli powtórka z "Lejdis"

  Remake przeboju sprzed lat "Och, Karol 2" (21 stycznia), kolejna wariacja Andrzeja Saramonowicza na temat "Lejdis", czyli "Jak się pozbyć cellulitu" (4 lutego) i polska wersja "Bridget Jones" - "Wojna żeńsko-męska" Łukasza Palkowskiego (25 lutego) - to pierwsze polskie premiery 2011 roku.

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  ...formowanym Wojsku Polskim, politycznych konfliktach roku 1944 i nieufności pomiędzy partyzantami AK i GL, była aktorskim debiutem Marka Perepeczki. W filmie zagrali również m.in. Daniel Olbrychski...

 • Na planie "Pianisty"

  Hitlerowskie wojska, warszawiacy w strojach z epoki i dużo gapiów - tak wyglądał w środę, 2 maja, plan zdjęciowy filmu "Pianista", realizowanego na warszawskim Trakcie Królewskim. Ekipa Romana Polańskiego kręciła scenę wkroczenia do stolicy niemieckich wojsk.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdźcie, co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

 • Polskie zaręczyny Jeuneta

  W środę wieczorem, 2 lutego, do Warszawy, w związku ze zbliżającą się polską premierą filmu "Bardzo długie zaręczyny" przyjedzie francuski reżyser Jean-Pierre Jeunet. W Warszawie gościć też będzie odtwórca głównej roli w tym filmie, Gaspard Ullie.