• Informacje na temat:

  an eta zajac

Artykuły na temat: an eta zajac
 • Varius Manx: Jesienią do studia

  25 sierpnia będzie mieć swoją premierę nowy album zespołu Varius Manx, zatytułowany "Eta", pierwsze wydawnictwo zarejestrowane z Moniką Kuszyńska, wokalistką, która zajęła miejsce Kasi Stankiewicz. Członkowie Variusa są dobrej myśli co do losów ich nowej produkcji i już myślą o kolejnej płycie.

 • "Początek dłuższej wycieczki"

  Ur to wspólny projekt Adama Burzyńskiego i Michała Kwiatkowskiego z Kazika Na Żywo oraz Jarka Polaka i Pawła Nazimka, na co dzień muzyków zespołu T. Love. W ten sposób postanowili stworzyć coś w rodzaju - jak sami to określili - porozumienia antyidoli ponad podziałami. Muzyka Ur mieści się w nurcie, który w pewnym przybliżeniu można ulokować pomiędzy twórczością Nicka Cave'a, Toma Waitsa i Lou Reeda. Nie bez wpływu pozostają oczywiście doświadczenia nabyte w ich macierzystych zespołach. O...

 • "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.

Wideo na temat: an eta zajac
 • Rango

  Wspaniała animacja dla całej rodziny. Tym razem Johnny Depp użycza głosu głównemu bohaterowi - a będzie nim kameleon o imieniu Rango. Rango przechodzi życiowy kryzys - poszukuje własnej tożsamości. Jego głównym zajęciem jest wędrówka po pustyni Mojave. Pewnego dnia dociera do małego miasteczka w którym rządzą bandyci i kryminaliści. Postanawia zostać w nim stróżem prawa …

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!