• Informacje na temat:

  anakonda 5

Artykuły na temat: anakonda 5
 • Twarda pani doktor pokazuje ludzką twarz

  Zawód aktora bywa nieprzewidywalny. Jednego dnia możesz wygłaszać kilka kwestii w filmie M. Nighta Shyamalana. Kilka lat później uciekać przed wężem-olbrzymem w kiepskim horrorze klasy B. A potem, dość nieoczekiwanie, znaleźć się w obsadzie telewizyjnego hitu i w skórze nieustępliwej, wybuchowej bohaterki, dzięki której ludzie z branży szepczą, że masz szansę na nominację do nagrody Emmy.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (8-10 października) w polskich kinach zadebiutuje pięć tytułów - polski kandydat do Oscara, "Pręgi" Magdaleny Piekorz, francuski thriller "Aniołowie Apokalipsy" , przygodowa produkcja "Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę" , głośny koreański obraz "Old Boy" oraz trójwymiarowa animacja "Tajemnice Nawiedzonego Zamku" .

 • Najgorsze filmy wszech czasów

  Film fabularny opowiadający historię legendarnego brytyjskiego zespołu dziewczęcego "Spice Girls" został wybrany najgorszym filmem wszech czasów.

 • Bohater na szczycie

  Dwa lata po premierze w Chinach, ponad półtora roku po otrzymaniu oscarowej nominacji dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego, w amerykańskich kinach zadebiutował obraz "Hero" Zhanga Yimou. Film w pierwszy weekend dystrybucji (27-29 sierpnia) przyniósł wpływy w wysokości 17,8 miliona dolarów i zajął pierwsze miejsce w amerykańskim box office.

Wideo na temat: anakonda 5
 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Zakazane Imperium, Sezon 1 (5 DVD)

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami. Stany Zjednoczone lat 20. Zaledwie kilka lat temu skończyła się I Wojna Światowa, giełda na Wall Street przeżywa boom, a do amerykańskiej Konstytucji wprowadzono 18. poprawkę zakazującą w całym kraju produkcji,...