• Informacje na temat:

  anakonda zdjęcia

Artykuły na temat: anakonda zdjęcia
 • Twarda pani doktor pokazuje ludzką twarz

  Zawód aktora bywa nieprzewidywalny. Jednego dnia możesz wygłaszać kilka kwestii w filmie M. Nighta Shyamalana. Kilka lat później uciekać przed wężem-olbrzymem w kiepskim horrorze klasy B. A potem, dość nieoczekiwanie, znaleźć się w obsadzie telewizyjnego hitu i w skórze nieustępliwej, wybuchowej bohaterki, dzięki której ludzie z branży szepczą, że masz szansę na nominację do nagrody Emmy.

 • Anakonda powraca

  Jak informowaliśmy" , "Anakonda" - przebojowa opowieść o pewnej wyprawie, która w amazońskiej dżungli natyka się na potężnego i niebezpiecznego węża - doczeka się kontynuacji. Według najnowszych doniesień z planu realizacji sequela zdjęcia do filmu "Anakonda 2" realizowane będą na Fidżi.

 • "Anakonda 2": Zdjęcia wkrótce

  Od dawno zapowiadana realizacja sequela dreszczowca "Anakonda" rozpocznie się najprawdopodobniej w lipcu. Film zostanie nakręcony na Fidżi, które zapewnia filmowcom dogodne warunki finansowe. Nie są natomiast nadal znane nazwiska reżysera i wykonawców głównych ról.

 • Dwight Little i "Anakonda 2"

  Już od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o planach realizacji sequela przeboju "Anakonda" . Według najnowszych doniesień, nad produkcją kontynuacji czuwać będzie Verna Harrah. Na fotelu reżysera opowieści zasiąść ma natomiast Dwight H. Little ( "Morderstwo w Białym Domu" ). Twórca prowadzi obecnie końcowe negocjacje w sprawie reżyserii "Anakondy 2".

 • Ice Cube na motocyklu

  Ice Cube ( "Anakonda" , "Złoto pustyni" , "Następny piątek" , "Duchy Marsa" ) negocjuje kontrakt na udział w przygotowywanym przez wytwórnię Warner Bros. filmie "Torque". Obraz, którego akcja rozgrywać będzie się wśród członków gangów motocyklowych, reżyseruje Joseph Kahn.

 • Samuel L. Jackson z Jennifer Lopez

  Samuel L. Jackson ( "Regulamin zabijania" , "Niezniszczalny" , "Shaft" ) prowadzi negocjacje dotyczące swego udziału w filmie "Tick Tock", w którym w głównej kobiecej roli wystąpi Jennifer Lopez ( "Anakonda" , "Cela" , "Powiedz tak" ).

 • Gliniarz z Beverly Hills 4

  Wygląda na to, że przyszły rok będzie stał pod znakiem kontynuacji kinowych przebojów sprzed lat. W tym tygodniu informowaliśmy o planach realizacji sequela filmu "Anakonda" , a w sieci już pojawiły się informacje o kolejnym "dalszym ciągu". Tym razem producenci zamierzają po raz czwarty pokazać przygody dzielnego policjanta Axela Foley'a, czyli "Gliniarza z Beverly Hills" .

 • Operatorzy nagradzają "Szczęki"

  Operator Bill Butler zostanie uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości (Lifetime Achievement Award), przyznaną mu przez Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów (American Society of Cinematographers). Wyróżnienie zostanie wręczone podczas 17. ceremonii nagradzającej wybitne osiągnięcia zawodowe realizatorów obrazu (ASC Outstanding Achievement Awards ceremony).

 • "Whitney, którą znałem" wcześniej w Polsce

  Książka "Whitney, którą znałem" trafi do polskich księgarń jeszcze przed Gwiazdką, a nie jak zapowiadano wcześniej, w lutym 2013 r. "To nie jest zwykła biografia i chcemy, by polski czytelnik poznał prawdziwą Whitney jak najszybciej" - przekonuje wydawca.

 • Jennifer Lopez współczesnym Kopciuszkiem

  Informowaliśmy już o pracach nad realizacją romantycznej komedii "Chambermaid", której scenariusz napisał reżyser i scenarzysta John Hughes ("Curly Sue", "Kevin sam w Nowym Jorku", "Dennis rozrabiaka"). W roli głównej miała wystąpić Hilary Swank, jednak ostatnio producenci poinformowali, iż w filmie zobaczymy Jennifer Lopez.

Wideo na temat: anakonda zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...