• Informacje na temat:

  anastacia piosenkarka

Artykuły na temat: anastacia piosenkarka
 • Anastacia (47 l.) zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie bez bielizny.

 • Anastacia po raz pierwszy w Polsce

  Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

 • Anastacia: Miałam obsesję na punkcie botoksu

  Anastacia (47 l.) w przeszłości nie szczędziła sobie zabiegów kosmetycznych.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Obdarzona wyjątkowym głosem amerykańska wokalistka Anastacia doczekała się kilka dni temu, a dokładnie 29 marca, premiery swojej nowej płyty, zatytułowanej po prostu "Anastacia". Piosenkarka nagrała nowe piosenki niedługo po zakończeniu leczenia nowotworu piersi i przyznała, że w studiu była bardzo wyczerpana fizycznie.

 • Anastacia po amputacji piersi

  Amerykańska wokalistka Anastacia zdradziła, że po raz drugi zdiagnozowano u niej raka piersi. W specjalnym oświadczeniu poinformowała, że z tego powodu poddała się podwójnej mastektomii.

 • Anastacia: Pech do prezenterów

  Amerykańska wokalistka Anastacia właśnie rozstała się ze swoim chłopakiem, telewizyjnym prezenterem MTV Patrice Bouedebilą. Popularna piosenkarka chyba ma pecha do prowadzących, bo jej wcześniejszy związek z innym prezenterem także nie przetrwał próby czasu.

 • Anastacia zakłada fundację

  Anastacia, słynna amerykańska wokalistka pop, bardzo dobrze wie, co oznacza ciężka choroba - w styczniu u 30-letniej gwiazdy wykryto raka piersi. Przykre doświadczenia artystki nie pójdą jednak na marne. Piosenkarka planuje założyć fundację informującą o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą nowotwory.

 • Anastacia na ślubie Eltona Johna?

  Anastacia, popularna amerykańska wokalistka, nie może doczekać się ślubu Eltona Johna i jego przyjaciela Davida Furnisha. Piosenkarka nie została jeszcze zaproszona na imprezę, ale chce wziąć aktywny udział w ceremonii.

 • Anastacia walczy z rakiem

  Anastacia mocno angażuje się w walkę z rakiem piersi. 29-letnia wokalistka, która na początku 2003 roku przeszła operację usunięcia nowotwora, jest współzałożycielką fundacji przeciwdziałającej tej śmiertelnej chorobie.

Wideo na temat: anastacia piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...