• Informacje na temat:

  anastacia zdjęcia

Artykuły na temat: anastacia zdjęcia
 • Anastacia (47 l.) zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie bez bielizny.

 • Od dłuższego już czasu celebrytom nie wystarcza ścianka, by się polansować. Używają do tego celu także mediów społecznościowych. Codziennością stały się fotki z życia prywatnego zamieszczane na Instagramie czy Facebooku. Ostatnio popularne stało się publikowanie nagich zdjęć. Niedawno fotkę bez ubrania wrzuciła wokalistka Anastacia, a u amerykańskiej celebrytki Courtney Stodden jest to niemal...

 • Anastacia: Dwa miesiące wystarczyły

  Fani Anastacii, amerykańskiej piosenkarki, od kilku dni cieszą się jej drugim w karierze albumem "Freak Of Nature" i zdobyciem przez nią nagrody MTV Europe Music Award dla najlepszej artystki pop. Wiele osób dziwi się jednak na wieść, że ostatnią płytę wokalistka nagrała zaledwie w dwa miesiące.

 • Anastacia ma raka piersi

  U Anastacii, 29-letniej amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, wykryto raka piersi. Nie wiadomo dokładnie, w jak zaawansowanym stadium znajduje się nowotwór. Podano tylko, że piosenkarka jak najszybciej będzie musiała poddać się operacji.

 • "Nadal jestem wybrykiem natury"

  Anastacia Newkirk urodziła się w Nowym Jorku, wychowała w Chicago, a mając 14 lat wróciła na Manhattan. Wraz ze starszą siostrą została stałą bywalczynią...

 • Gwiazdy dla Mandeli

  W czwartek, 25 listopada, w Londynie odbyła się promocja fotograficznego albumu dokumentującej charytatywny koncert poświęcony byłemu prezydentowi RPA Nelsonowi Mandeli. Pieniądze zebrane w Kapsztadzie w listopadzie 2003 roku przeznaczone zostały na walkę z AIDS.

Wideo na temat: anastacia zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...