• Informacje na temat:

  anastazja

Artykuły na temat: anastazja
 • "Na Wspólnej": Przestraszona Anastazja

  Anastazja przestraszona nowym artykułem Tomka! Anastazja dostaje się na studia zaoczne! Tymczasem Tomek przygotowuje artykuł o biznesmenie filantropie, fundującym stypendia wychowankom domu dziecka. Coś w tej sprawie wydaje mu się podejrzane! Kiedy Anastazja dowiaduje się, o kim pisze jej ukochany - jest bardzo zaniepokojona... Tosia poznaje prawdziwą twarz mamy Uli... Ula prosi Tosię...

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "Na Wspólnej": Anastazja zagrozi Beacie

  Ku wielkiemu przerażeniu Beaty (Katarzyna Ptasińska), nieoczekiwanie na Wspólną powróci Anastazja (Karolina Bacia), niedoszła żona Tomka (Krzysztof Chodorowski), otwarcie zapowiadając, że wyzna Nowakowi szokującą prawdę na temat jej prostytuowania się w przeszłości.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "Na Wspólnej": Anastazja walczy o brata

  Anastazja postanawia walczyć o brata! Do Anastazji przychodzi dziewczyna Joachima - oświadcza, że nie chce go znać! Anastazja postanawia walczyć o przyszłość brata. Tymczasem Tomek zjawia się u Smolnego - prosi go o publikacje kolejnego artykułu o biznesmenie-stręczycielu Cząbrze.  Natasza ostro wkracza w życie Michela i Sandry! Michel musi dzisiaj dać odpowiedź Nataszy, czy na stałe...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • "Na Wspólnej": Tomek rzuci Anastazję?

  Tomek rzuci Anastazję? Anastazja zwierza się Marii, czuje ulgę, że poroniła. Tomek, nie będzie musiał się z nią żenić, w końcu tylko ze względu na dziecko się jej oświadczył. Postępowanie młodego Nowaka wydaje się potwierdzać obawy Anastazji - chłopak każe jej oddać pierścionek zaręczynowy. Były mąż Elżbiety w niebezpieczeństwie Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową...

 • Anastazja Meisnerowicz debiutuje (teledysk "Obsesja")

  Do tej pory modelka Anastazja Adrianna Meisnerowicz występowała u boku gwiazd disco polo w ich teledyskach. Teraz zamierza spróbować swoich sił jako wokalistka.

 • "Na Wspólnej": Anastazja jest bezwzględna

  Beata ma natychmiast zniknąć z życia Tomka! Wściekła Anastazja każe Beacie zniknąć z życia Tomka! Inaczej wszyscy się dowiedzą, że też sprzedawała swoje ciało za pieniądze!  Beata prosi o tydzień czasu - ze względu na dobro Tomka. Czy Anastazja się zgodzi? Sławek dowiaduje się, że Daria była w ciąży - chce wiedzieć, czyje dziecko usunęła jego córka! Daria nagle zaczyna silnie krwawić...

 • Rosjanka w hołdzie dla ofiar katastrofy

  Rosyjska wokalistka Anastazja Arysta postanowiła oddać hołd tym, którzy zginęli w katastrofie samolotu w Smoleńsku.

Zdjęcia na temat: anastazja
Wideo na temat: anastazja
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2501.

  Anastazja i Tomek znowu razem! Anastazja wraca do swojego mieszkania po nocy spędzonej z Tomkiem. Dziewczyna jest totalnie zaskoczona widząc swojego brata. Joachim wypytuje ją o Nowaka – nie ukrywa, że zamierza zemścić się za to, że przez niego trafił do więzienia. Anastazja jest przerażona!

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2610. odcinka

  Anastazja i Tomek chcą by było jak dawniej – czy to możliwe? Tomek przyprowadza na Wspólną Anastazję. Ziębowie są w szoku! Po południu Nowak z ukochaną odwiedzają Igora i Elżbietę. Anastazja kłamie, że pracowała w Anglii na zmywaku. Nieświadomy niczego Igor stwierdza, że zna dużo gorsze zawody.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2428. odcinka

  Anastazja od rana wydzwania do Tomka – ten w końcu odbiera i daje jej kosza! Ale dziewczyna nie rezygnuje – przychodzi do baru. Kiedy Tomek mówi, że widział ją wczoraj z jej chłopakiem – Anastazja zaczyna się… śmiać!

Dyskusje na temat: anastazja