• Informacje na temat:

  anatomia prawdy

Artykuły na temat: anatomia prawdy
 • "Kraina bezprawia": Anatomia sceny walki - wywiad z Danielem Wu

  Daniel Wu, wcielający się w postać Sunny'ego, opowiada o pierwszym sezonie "Krainy bezprawia" (emisja w każdy poniedziałek o 21:00 na kanale AMC), anatomii sceny walki, współpracy z Jackie Chanem oraz swoich najbliższych planach.

 • "Ziarno prawdy" : Anatomia zbrodni rytualnej

  Borys Lankosz, twórca fenomenalnego "Rewersu" (2009), kolejny raz zagłębia się w arkana gatunku filmowego. Po realizacji czarnej komedii, sięga po jeden z najlepszych polskich kryminałów ostatnich lat - bestsellerowe "Ziarno prawdy" Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Lekarze": Borys Szyc lubił lekcje anatomii

  Czyżby Borys Szyc lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w „Czasie honoru. Powstaniu”, ani w „Lekarzach” – serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Nam opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem.

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Nie żyje Windell Middlebrooks

  Aktor znany z seriali "Anatomia prawdy" i "Hoży doktorzy" zmarł w wieku 36 lat!

 • Anatomia tańca Piny Bausch

  Nie mniejszą radość od oglądania jej choreografii sprawia przyglądanie się jej samej. Pina Bausch przy pracy, z nieodłącznym papierosem, jest - sama w sobie - dziełem sztuki.

 • ​Serialowe nowości w TVP 1

  Jedynka w styczniu stawia na amerykańskie seriale. W ofercie programowej stacji pojawią się aż trzy produkcje - "Przebłysk jutra", "Zemsta" i "Anatomia prawdy".

 • Gwiazda "Gotowych na wszystko" w nowym serialu

  Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko", tym razem wciela się w lekarza sądowego w "Anatomii prawdy". Co powiedziała o swojej nowej roli?

 • Co nowego w "Kościach"?

  Pod koniec 8. serii w serialu zobaczymy enigmatyczną matkę Seeley’a. W roli Marianne Booth zobaczymy Joannę Cassidy ("Anatomia prawdy"), która pojawi się w życiu syna w najmniej odpowiednim czasie. Nie zabraknie też intryg geniusza zbrodni - Pelanta...

 • Luke Perry: Losy serialowego przystojniaka

  Luke Perry marzył o karierze gwiazdy filmowej, jednak na zawsze został związany z postacią serialowego przystojniaka Dylana McKay z "Beverly Hills, 90210". Żadna inna rola nie przyniosła mu tyle sławy i uwielbienia ze strony fanek. Mimo licznych prób, nie zdołał się od niej w pełni uwolnić.

Zdjęcia na temat: anatomia prawdy
Wideo na temat: anatomia prawdy
 • Gwiazda "Mad Men" gościnnie... w roli bliźniaczek!

  Znana z serialu „Mad Men” piękna Christina Hendrix wystąpi w piątym odcinku serialu „Anatomia prawdy”. Zagra siostry bliźniaczki. Niestety jedno z wcieleń Christiny spotkamy martwą na stole autopsyjnym. Wielka szkoda. Zobaczcie pierwszy sneak peek z odcinka "Dead Man Walking".

 • Anatomia strachu

  W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle (Nicolas Cage) zajmuje się handlem diamentami, jego nieskazitelna, piękna żona (Nicole Kidman) prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie,...

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Dyskusje na temat: anatomia prawdy
 • Anatomia prawdy

  kiedy powtórki na TVP1 bo chciałam wczoraj obejrzeć a zasnełam

 • Re: "Anatomia prawdy": Megan Hunt (Dana Dela...

  ABC popełniło błąd taktyczny i zaczęło szukać kablówki dla Bod of Proof zbyt późno. a szkoda.

 • Re: Wielkie egzekucje

  CSI to najlepszy serial w historii!!! anatomia prawdy byla slabiutka od poczatku.

 • Re: ​Serialowe nowości w TVP 1

  "Zemsta" i "Anatomia prawdy" to ciekawe seriale(lecą na FOX life,ale pora ich nadawania to koszmar.Szkoda,że nie nadadzą o drugiej w nocy .Zaraz ktoś powie,że dlatego,aby małolaty nie oglądał.Tylko,że małolaty mogą zarywać noce i nic im nie jest,a dorośli nie dają rady tak późno oglądać filmy,bo są zmęczeni.No chyba,że to dla bezrobotnych i cierpiących na bezsenność,to rozumiem.