• Informacje na temat:

  anders behring breivik utoya

Artykuły na temat: anders behring breivik utoya
 • Anders Breivik: "Zło z bliska"

  24 sierpnia zapadł wyrok, na który czekał cały świat. Anders Breivik, który w zeszłym roku zabił 8 osób w zamachu bombowym, a 69 zastrzelił na wyspie Utoya, został skazany na maksymalny wyrok, jakie przewiduje norweskie prawo, czyli 21 lat.

 • Morrissey lekceważąco o norweskiej tragedii

  Brytyjski wokalista Morrissey znów wywołał skandal swoją wypowiedzią. Tym razem na temat masakry w Norwegii.

Wideo na temat: anders behring breivik utoya
 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

 • Szefowie wrogowie 2

  Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.