• Informacje na temat:

  anders breivik skazany

Artykuły na temat: anders breivik skazany
 • Anders Breivik: "Zło z bliska"

  24 sierpnia zapadł wyrok, na który czekał cały świat. Anders Breivik, który w zeszłym roku zabił 8 osób w zamachu bombowym, a 69 zastrzelił na wyspie Utoya, został skazany na maksymalny wyrok, jakie przewiduje norweskie prawo, czyli 21 lat.

 • Burzum: Varg Vikernes aresztowany

  Niesławny Varg Vikernes, stojący za black metalowym projektem Burzum, został aresztowany we Francji. Zdaniem śledczych muzyk "planował masakrę".

Wideo na temat: anders breivik skazany
 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

 • Szefowie wrogowie 2

  Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.