• Informacje na temat:

  andre benjamin raper

Artykuły na temat: andre benjamin raper
 • Żałuje, że się tatuował

  Znany z formacji Outkast - Andre 3000, chciałby cofnąć czas i nie tatuować się tak często w młodości.

 • Raper jak Mercury i Morrison

  "On jest jak Freddie Mercury i Jim Morrison" - tak o amerykańskim hiphopowcu Lil Waynie mówią producencie najnowszej płyty artysty "Rebirth".

 • Raper zagra Jimiego Hendrixa

  Po latach wstępnych prac nad filmową biografią Jimiego Hendrixa, ujawniono nazwisko osoby, która wcieli się w rolę słynnego gitarzysty.

 • Demon prędkości z Outkast

  Raper Andre 3000 został oskarżony o jazdę z nadmierną prędkością. Został zatrzymany, gdy jeździł po przedmieściach Atlanty.

 • OutKast: Dla dzieci

  Andre 3000, członek hiphopowego duetu OutKast, coraz intensywniej koncentruje się na karierze filmowej. Ostatnio rapera można było zobaczyć w filmie "Be Cool". Teraz Andre 3000 ma zamiar spróbować swoich sił w filmowych produkcjach dla dzieci.

 • OutKast: Solo dla dzieci

  Andre "3000" Benjamin, czyli połowa hiphopowego duetu z Atlanty, wydał solowy album dla najmłodszych.

 • Andree 3000 bierze korepetycje

  Andre 3000, członek popularnej amerykańskiej grupy Outkast, zapisał się niedawno na naukę gry na instrumentach dętych. Muzyk doskonali swe umiejętności w obsłudze klarnetu i saksofonu, co - jak sam przyznał - ma pomóc mu w dostaniu się w poczet uczniów prestiżowej uczelni muzycznej Juilliard School.

Wideo na temat: andre benjamin raper
 • Żniwa

  Debiutancki film Benjamin Cantu rozgrywa się sześćdziesiąt kilometrów na południe od Berlina. Ale choć do stolicy jest tak niedaleko, życie płynie tutaj w zupełnie innym rytmie i podlega innym prawom niż w dużym mieście. Właśnie trwają żniwa, więc pracownicy gospodarstwa rolnego mają pełne ręce roboty - od rana do wieczora. Jeden z nich, Marko (Lukas Steltner) jest skrytym, małomównym praktykantem. Stroni od kolegów, nie najlepiej radzi sobie także w szkole, a czekają go egzaminy, które...

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • Człowiek z Hawru

  Pucybut o złotym sercu, jego ukochana żona, ich wyjątkowo inteligentny pies Łajka, a także tajemniczy detektyw i dawna gwiazda rock and rolla... Pewnego dnia losy postaci z zapomnianego przez świat portowego miasta niespodziewanie odmieni uciekinier z dalekiej Afryki. Człowiek z Hawru to nagrodzony przez światową krytykę fiński kandydat do Oscara, a zarazem najweselszy film w konkursie ostatniego festiwalu w Cannes. Najnowsza komedia Akiego Kaurismäkiego, twórcy legendarnych Leningrad Cowboys...