• Informacje na temat:

  andrea corr

Artykuły na temat: andrea corr
 • Andrea Corr znów jest w ciąży

  39-letnia irlandzka wokalistka Andrea Corr po raz drugi zaszła w ciążę.

 • Dzięki pięknej wokalistce Andrei Corr, z grupy The Corrs, można zrealizować swoje marzenia. Przekonała się o tym w poniedziałek, 21 sierpnia, 28-letnia, niedowidząca Irlandka Caroline Casey. Dzięki najsłynniejszej z rodzeństwa Corrów odbędzie trzymiesięczną podróż po Indiach na...słoniu.

 • Do grona muzyków, którzy spróbują swoich sił w filmie, dołączy niebawem irlandzka gwiazda pop Andrea Corr z zespołu the Corrs. Zobaczymy ją w remake'u filmu "The Four Feathers" z 1939 roku, opowiadającego o czasach świetności Imperium Brytyjskiego.

 • Niedyspozycja Andrei Corr

  Irlandzka rodzinna grupa The Corrs zmuszona była odwołać sześć koncertów w ramach trasy promującej wydany w ubiegłym roku album "In Blue". Powodem są kłopoty zdrowotne najmłodszej z całego rodzeństwa Andrei Corr, wokalistki zespołu i bez wątpienia najsłynniejszej jego członkini.

 • Andrea Corr, piękna wokalistka irlandzkiej grupy the Corrs, ma wiele talentów, szczególnie związanych z muzyką i filmem. Z pewnością nie posiada jednak umiejętności jazdy samochodem.

 • Andrea Corr, piękna wokalistka irlandzkiej grupy the Corrs, zauroczyła kolejnego mężczyznę. Tym razem jest nim Gavin Rossdale, wokalista zespołu Bush. Oboje spotkali się w poniedziałek 24 lipca w japońskiej restauracji w Londynie. Gavin ponoć wyznał swoim przyjaciołom, że jest zakochany w ponętnej Irlandce.

 • Siostry Corr w szpitalu

  Siostry Andrea i Sharon Corr, członkinie znanej irlandzkiej grupy the Corrs, zostały odwiezione do szpitala, gdy zasłabły podczas kręcenia swego najnowszego teledysku na pustyni Mojave w Kalifornii.

 • Sharon Corr, ze słynnego irlandzkiego zespołu the Corrs, zaręczyła się z Robertem Bonnerem, adwokatem z Belfastu. Ich ślub odbędzie się na początku przyszłego roku.

 • Siostry Corr w więzieniu

  Siostry Andrea, Sharon i Caroline Corr, członkinie popularnej irlandzkiej grupy The Corrs, spędziły jeden dzień w więzieniu. W ten sposób udzieliły swego wsparcia kampanii, organizowanej przez walczącą o przestrzeganie praw człowieka organizację Amnesty International, mającej na celu zniesienie stosowania tortur.

Wideo na temat: andrea corr
 • Wichrowe wzgórza

  "Wichrowe wzgórza" to najnowsza rewolucyjna adaptacja klasycznej brytyjskiej powieści, wielokrotnie przenoszonej na kinowy ekran. Tym razem za kamerą stanęła Andrea Arnold, jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek, mająca w dorobku nagradzane filmy "Red Road" i "Fish Tank". Wydane po raz pierwszy w 1847 roku "Wichrowe wzgórza" autorstwa Emily Brontë są opowieścią o wielkiej i niszczącej sile namiętności. Catherine Earnshaw, panna z dobrego domu, kocha z wzajemnością Heathcliffa,...

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...