• Informacje na temat:

  andrea piosenkarka

Artykuły na temat: andrea piosenkarka
 • Odważne wyznanie Kylie Minogue

  Australijska piosenkarka - Kylie Minogue - wyznała, że pociągają ją inne kobiety. "Jestem trochę biseksualna" - stwierdziła.

 • "X Factor": Cheryl Cole popłakała się ze wzruszenia

  Pochodzący z Rzymu 20-letni Andrea Faustini doprowadził do łez jurorkę brytyjskiej edycji "X Factor" - Cheryl Cole.

 • Związek Kylie Minogue rozpada się?

  Związek australijskiej gwiazdy pop, Kylie Minogue , i modela Andresa Velencoso podobno zawisł na włosku. W ubiegłym tygodniu doszło między nimi do kłótni, w trakcie której piosenkarka oskarżyła swojego partnera o to, że nie może liczyć na jego wsparcie.

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Mąż Céline Dion walczy o życie!

  .... "Jedź i daj z siebie wszystko" - przekonywał żonę. Céline Dion i Andrea Bocelli zaśpiewali w duecie. Wzruszyli do łez zgromadzoną publiczność. Zaraz po występie piosenkarka wróciła do swojego(...)Piosenkarka w rozmowie z felietonistą gazety "Las Vegas Sun" opowiedziała o ciężkich chwilach, jakie przechodzi jej rodzina. "Nie śpimy, wciąż walczymy o jego zdrowie. Odwiedzamy lekarzy...

 • Niedyspozycja Andrei Corr

  Irlandzka rodzinna grupa The Corrs zmuszona była odwołać sześć koncertów w ramach trasy promującej wydany w ubiegłym roku album "In Blue". Powodem są kłopoty zdrowotne najmłodszej z całego rodzeństwa Andrei Corr, wokalistki zespołu i bez wątpienia najsłynniejszej jego członkini.

 • Kim Kardashian i Kanye West już po ślubie!

  Kardashian i Westa zaśpiewał Andrea Bocelli. Wśród gości zabrakło Beyonce i Jaya Z. Nic dziwnego, piosenkarka już wcześniej zapowiadała, że nie ma ochoty uczestniczyć w tym wydarzeniu. Podczas ceremonii...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Kylie Minogue ma nowego chłopaka?!

  Związki z dużą różnicą wieku od dawna są normą w show-biznesie. Nikogo już nie dziwi miłość Jennifer Lopez i młodszego od niej o kilkanaście lat tancerza Caspera Smarta, podobnie jak relacja Heidi Klum i Vito Schnabela, których dzieli trzynaście lat. Wygląda na to, że Kylie Minogue pozazdrościła swoim koleżankom. Jak donoszą zagraniczne media, piosenkarka od jakiegoś czasu coraz częściej...

 • Doda pod Bezczelem i Mrozem

  Na 17. pozycji Oficjalnej Listy Sprzedaży zadebiutował koncertowy album piosenkarki Dody zatytułowany "Fly High Tour Live".