• Informacje na temat:

  androgeniczny

Artykuły na temat: androgeniczny
 • Mateusz Maga (25 l.) zasłynął w 4. sezonie „Top Model”. Teraz wykorzystując swój udział w programie „Agent Gwiazdy”, promuje się na wszystkie możliwe sposoby. Ale czy rozbieranie się jest tym właściwym?

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Rio 2016: Michael Phelps i jego szokująca przeszłość. Życie naznaczone skandalami

  Michael Phelps (31 l.) to najbardziej utytułowany olimpijczyk na świecie. Wciąż mu mało i także podczas igrzysk olimpijskich w Rio nie odpuszcza walki o medale. Podczas ostatnich dni zdobył już cztery złote krążki. Wszyscy mówią o jego zawodowych sukcesach, ale wielu nie wie, że sportowiec musiał pokonać trudną drogę, by osiągnąć cel. Jego życie naznaczone jest skandalami.

 • Robert Pattinson odkrył... kremy nawilżające

  Brytyjski aktor Robert Pattinson dokonał odkrycia, które - jak mówi - odmieniło jego życie. Słynący dotąd z nieprzywiązywania większej wagi do wyglądu 27-latek poznał na własnej skórze zbawienne działanie... kremów nawilżających.

 • Młode gwiazdy w "Galerii"

  Widzowie "Galerii" już wkrótce zobaczą na ekranie dwoje młodych aktorów - Olgę Kalicką i Marcela Borowca. Kalicka zagra dziewczynę, którą z tupetem będzie chciał poderwać Patryk, Borowiec wcieli się natomiast we fryzjera-geja. W tytułowej galerii będą się do niego ustawiać się długie kolejki pań.

 • "Piraci!": Nie tylko dla wilków morskich!

  Jestem wielką fanką książki Gideona Defoe'a "The Pirates! Band of Misfits". Stanowiła ona inspirację dla twórców przebojowego filmu animowanego "Piraci!". To propozycja dla dzieci dużych i małych, dla wilków morskich i... szczurów lądowych.

 • Artpop Festival: Kto zamiast Amy Winehouse?

  Organizatorzy festiwalu Artpop w Bydgoszczy nie zrazili się odwołaniem przyjazdu przez Amy Winehouse. W środę (6 lipca) ogłoszono, że gwiazdą imprezy będzie legendarna Grace Jones!

 • Był zadowolony, że grozili mu śmiercią

  Brian Molko z zespołu Placebo otrzymywane pogróżki odbierał jako oznakę sukcesu.

 • "Seksualna rewolucja" Madoxa

  Pamiętacie Marcina "Madoxa" Majewskiego, półfinalistę "Mam talent", jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników telewizyjnego show? 4 października wyda swój debiutancki album "La Revolution Sexuelle".

 • Legendarni Slowdive gwiazdą OFF Festival!

  Slowdive, Orchestre Poly-Rythmo De Cotonou, Andrew W.K., John Wizards i wielu, wielu innych... Na niektórych czekaliście, innych się nie spodziewaliście. Dzisiaj shoegaze, afrobeat, elektroniczne eksperymenty, psychodeliczna jazda, funk, punk, rap, folk itp., itd. - oto kolejne mocne punkty programu katowickiego OFF Festivalu (1-3 sierpnia)!

Zdjęcia na temat: androgeniczny
Dyskusje na temat: androgeniczny
 • Re: Gwiazdy po latach: "Żar tropików"

  No tak w 100% to trudno to stwierdzic bo jesli twoich mezczyzn charakteryzowal androgeniczny typ urody to moze sie okazac ze podswiadomie szukalas w nich dziewczecia a Rob Steward androgenicznym typem nie byl