• Informacje na temat:

  andrycz i cyrankiewicz

Artykuły na temat: andrycz i cyrankiewicz
 • Nina Andrycz: Mroczny sekret aktorki wyszedł na jaw dopiero po śmierci

  Nina Andrycz (†103) przyznawała się w wywiadach, że będąc premierową, dwa razy dokonała aborcji. Jednak najprawdopodobniej aktorka pierwszy raz zaszła w ciążę, będąc młodą dziewczyną.

 • Pogrzeb Niny Andrycz 10 lutego w Warszawie

  Pogrzeb Niny Andrycz - aktorki nazywanej przez wielu wielką damą polskiego teatru - odbędzie się 10 lutego w Warszawie. Teatr był najważniejszą i pierwszą sprawą w jej życiu - podkreśla Związek Artystów Scen Polskich. Artystka zmarła 31 stycznia. Miała 101 lat.

 • Nina Andrycz wykazała się niezwykłą podłością wobec młodszej koleżanki!

  Nina Andrycz (†101) swoją urodą rozbudzała zmysły adorujących ją mężczyzn. Gdy los postawił na jej drodze młodszą i ładniejszą aktorkę, zrozumiała, że jej pozycja jest zagrożona. Zaczęła działać...

 • Nina Andrycz nie żyje

  Nie żyje Nina Andrycz, aktorka nazywana wielką damą polskiego teatru - poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Artystka zmarła w piątek rano w Warszawie. Miała 101 lat.

 • Nina Andrycz ukrywała ten fakt do końca życia. Wyciekł dopiero po śmierci!

  Prawdziwy wiek królowej polskiego teatru Niny Andrycz (+103) całe lata utrzymywany był w tajemniczy. Dopiero po jej śmierci prawda wyszła na jaw za sprawą tajemniczego świadka.

 • Nina Andrycz kończy 90 lat

  Aktorka Nina Andrycz, nazywana przez wielu "wielką damą polskiego teatru", znana również jako autorka tomików poezji i powieści oraz prywatnie jako żona premiera Józefa Cyrankiewicza, kończy w piątek, 11 listopada, 90 lat. Widzowie pamiętają ją głównie jako odtwórczynię ról władczyń, królowych, arystokratek i dam.

 • Przepowiedział Ninie Andrycz śmierć!

  Nina Andrycz długie lata ukrywała, ile tak naprawdę ma lat. Niedawno wyjawiła tajemnicę. Opowiedziała również o pewnej przepowiedni...

 • Nina Andrycz: Patrzę i wspominam

  Patrzę w stronę przeszłości i płynie do mnie morze wspomnień, zwycięstw, rywalizacji, intryg i teraz, kiedy przyszły lata odpowiednie, chcę je ludziom wytłumaczyć - mówi o swej najnowszej książce "Patrzę i wspominam" wielka dama polskiego teatru Nina Andrycz.

 • ...31 stycznia minęła trzecia rocznica śmierci Niny Andrycz (†103). Wydawało się, że wszystkie sprawy związane z testamentem artystki powinny być już dawno załatwione. A jednak jej ostatnia wola nadal nie została spełniona.

 • W Warszawie pożegnano Ninę Andrycz

  Rodzina, przyjaciele i koledzy-aktorzy pożegnali w Warszawie wybitną aktorkę Ninę Andrycz. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęła w poniedziałek msza w kościele św. Karola Boromeusza. Artystkę pochowano na Starych Powązkach.

Wideo na temat: andrycz i cyrankiewicz
 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...