• Informacje na temat:

  andrzej andrzejewski dziewczyna

Artykuły na temat: andrzej andrzejewski dziewczyna
 • "M jak miłość": Nowi u Mostowiaków

  Co łączy Jowitę Budnik, Laurę Breszkę, Katarzynę Hołtrę, Tomasza Ciachorowskiego, Marcina Piętowskiego i Andrzeja Andrzejewskiego? Cała szóstka po wakacjach dołączy do obsady sagi rodu Mostowiaków! Poznaj szczegóły!

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • M jak miłość

  ...: Mariusz Malec Scenariusz: Katarzyna Terechowicz, Alina Puchała Aktorzy: Marcin Mroczek (Piotrek), Katarzyna Cichopek (Kinga), Teresa Lipowska, Krystian Wieczorek (Andrzej), Adrianna Kalska (Iza Lewińska), Rafał Mroczek (Paweł), Andrzej Andrzejewski (Michał, brat Zuzy), Jolanta Fraszyńska (Zuza), Małgorzata Pieczyńska (matka Marcina), Olga Frycz (Ala), Ignacy Wudkiewicz (Mikołaj Zduński), Mikołaj...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Krew z krwi": 12 kwietnia wraca na ekrany

  .... Zdesperowana dziewczyna spróbuje odebrać sobie życie. Groźna przyszłość Carmen nie będzie mogła biernie przyglądać się nieszczęściu, które dotknęło jej córkę. Postanowi zatem wrócić do Polski z nadzieją, że uda jej się trzymać z dala od reszty rodziny i znajomych. Niestety, przeszłość da o sobie znać. Kobieta znów stawi czoła bratu (Andrzej Andrzejewski) i ojcu (Jerzy Grałek), przeciw którym będzie...

 • Socha, narzeczony i Kochanek

  Małgosia Socha jest poobijana, na nogach ma same siniaki i rany. Jeżeli jeszcze raz przyjdzie na plan kontuzjowana to będę musiał inaczej pogadać z Kochankiem - zapowiada Andrzej Andrzejewski, serial owy narzeczony Małgorzaty Sochy z planu "Tylko Miłość".

 • M jak miłość

  Fraszyńska (Zuza), Marcjanna Lelek (Natalia), Mikołaj Roznerski (Marcin), Adrianna Kalska (Iza), Andrzej Andrzejewski (Michał Marszałek), Katarzyna Cichopek (Kinga), Maja Marczak (Hania), Iga Krefft (Ula...

 • Bijatyka na planie "Tylko miłość"

  Wygląda na to, że związek Doroty (Małgorzata Socha) i Wiktora (Andrzej Andrzejewski) znalazł się na zakręcie.

 • Porachunki sprzed lat

  Żukowska i Cezary Łukaszewicz oraz Roma Gąsiorowska i Andrzej Andrzejewski. Podczas treningu w lesie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) spotka dziewczynę (Roma Gąsiorowska), szukającą w trawie(...) Orliczu za to, że ten kilka lat wcześniej podczas brata, a jego samego aresztował. Orlicz, słysząc ujadanie Aleksa z samochodu Szalonego (Andrzej Andrzejewski), rzuci się w pogoń za autem. Gdy...

 • Tajemniczy przypadek "Panny Nikt"

  15 lat temu na ekranach kin zadebiutowała ekranizacja kontrowersyjnej powieści Tomka Tryzny "Panna Nikt" w reżyserii Andrzeja Wajdy. W filmie oglądać mogliśmy znane dziś serialowe aktorki: Annę Powierzę i Annę Muchę, jednak największym odkryciem obrazu była tytułowa rola Anny Wielguckiej.

Wideo na temat: andrzej andrzejewski dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.