• Informacje na temat:

  andrzej andrzejewski krew z krwi

Artykuły na temat: andrzej andrzejewski krew z krwi
 • "Krew z krwi": Roma Gąsiorowska lubi wyzwania

  Pani bohaterka w serialu "Krew z krwi" to postać o tyle szczególna, że kilkakrotnie zmieniła stan cywilny. Ewa najpierw była panną, potem żoną Wiktora Roty (Andrzej Andrzejewski), a na końcu wdową po nim. Robi wrażenie? - Robi, choć granie postaci o tak dużym ładunku emocjonalnym nie jest proste, ale lubię wyzwania i jestem zahartowana w ciężkich tematach. Propozycja tej roli była dla mnie...

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • "Krew z krwi": Zło przyciąga widzów

  Wiktor, bohater serialu „Krew z krwi”, trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że łączy go z nim podobna energia i chęć życia na całość.

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • "Krew z krwi": 12 kwietnia wraca na ekrany

  ..., że uda jej się trzymać z dala od reszty rodziny i znajomych. Niestety, przeszłość da o sobie znać. Kobieta znów stawi czoła bratu (Andrzej Andrzejewski) i ojcu (Jerzy Grałek), przeciw którym będzie...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • „Krew z krwi”: Koniec sielanki

  ...w rzeczywistości, razem z bratem Carmen, Wiktorem (Andrzej Andrzejewski) i jego kumplem Stefanem (Łukasz Simlat) zajmuje się przemytem papierosów. Kobieta wychowuje trójkę dzieci i stara się trzymać z dala(...) Agaty Kuleszy w serialu wystąpili m.in. Izabela Kuna, Magdalena Buczkowska, Iwona Bielska, Łukasz Simlat i Maciej Musiał. Produkcja "Krew z krwi" została zrealizowana przy użyciu nowoczesnych technologii...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Krew z krwi": Z ambicjami na szefa mafii

  Jego Wiktor Rota ("Krew z krwi") to pyszałkowaty przemytnik papierosów i narkotyków, który zza krat próbuje prowadzić rodzinny interes. Prywatnie Andrzej Andrzejewski lubi podróże, piłkę nożną oraz filmy Quentina Tarantino.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: andrzej andrzejewski krew z krwi