• Informacje na temat:

  andrzej chyra mieszka

Artykuły na temat: andrzej chyra mieszka
 • Miłość zza morza

  Aleksie", wcześniej, w Polsce, kręciliśmy film "Warszawa", którego reżyserem był Igor Devolt, Norweg, też po łódzkiej szkole. Poza mną polską obsadę stanowił Andrzej Chyra, a graliśmy to po angielsku. Podróże przez Bałtyk nie męczą? - Latam samolotem. Droga z mojego domu w Oslo do Warszawy zajmuje około 5 godzin. A z Warszawy do Wrocławia, gdzie mieszka moja mama, trwa czasem znacznie dłużej...

 • "Carte Blanche" : Wbrew regułom

  Najnowszy film Jacka Lusińskiego ("Piksele") opowiada historię Macieja Białka - lubelskiego nauczyciela, który przez kilka lat ukrywał, że traci wzrok, aby nadal uczyć młodzież.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Czy Sylwia Arnesen podbije serca Norwegów?

  Sylwia Arnesen prawie trzy lata temu zdecydowała się na przeprowadzkę do Oslo, gdzie zamieszkała z mężem i synami. Po dwóch latach życia po drugiej stronie Bałtyku podjęła jednak decyzję o powrocie(...) skandynawscy telewidzowie po raz pierwszy spotkają się z bohaterami "Alle sammen sammen". - Gram w tym serialu Pamelę - Polkę mieszkającą w Norwegii od 12 lat, która związała się z Norwegiem. Ma bliźniaki...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • ...sporo przeciwności, bo Ala na co dzień mieszka w Stanach, a Sebastian ani myśli opuszczać Polski. Na razie miłość na odległość im odpowiada. Przyszły rok też zapewne będzie należał do nich, gdyż(...) później! Po rozstaniu z Andrzejem Chyrą, Magda Cielecka długo nie mogła ułożyć sobie życia z innym mężczyzną. Wygląda jednak na to, że w końcu się jej to udało. Serce pięknej aktorki skradł...

 • Andrzej Chyra: Ojciec... z fejsa rodem

  Andrzej Chyra, najlepszy aktor ostatniej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy, znów został ojcem! W "Obietnicy" - nowym obrazie autorki "Skrzydlatych świń" i producentów obsypanej nagrodami "Idy", wcielił się w tatę głównej bohaterki. A przy okazji odkrył mroczną stronę internetu i wdał się w bójkę z... Dawidem Ogrodnikiem.

 • "Obietnica": O młodzieży z "pokolenia Facebooka"

  Opowiadający o nastolatkach z tzw. generacji online - miłośnikach Facebooka, Skype'a i esemesowania - oraz ich rodzicach film "Obietnica" w reż. Anny Kazejak trafi w piątek do kin. W obsadzie są m.in. Dawid Ogrodnik, Andrzej Chyra, Magdalena Popławska i Eliza Rycembel.

 • "Strajk": Wstrząśnięty Schlöndorff

  "W filmie Strajk niczego nie zafałszowałem i nie chciałem nikogo zranić" - zapewniał niemiecki reżyser Volker Schlöndorff podczas wtorkowej premiery jego filmu w Warszawie. Powiedział, że jest "wstrząśnięty" formułowanymi w Polsce opiniami, jakoby film obrażał Annę Walentynowicz i przeinaczał historyczne fakty.

 • Miłość zza morza

  Wszystko wskazuje na to, że Mirka, którą gra w serialu "Nad rozlewiskiem..." rozpoczyna nowy rozdział swego życia. Znacznie lepszy od poprzedniego. Od jakiegoś czasu wiele zmieniło się też u aktorki. W jednym i drugim przypadku sprawiło to gorące uczucie, które, jak wiadomo, czyni cuda.

 • Polskie filmy na festiwalu w Brukseli

  "Bejbi blues" Katarzyny Rosłaniec i "Żywie Biełaruś!" Krzysztofa Łukaszewicza startują w konkursie Brukselskiego Festiwalu Filmowego. Podczas wieczoru filmów polskich we wtorek pokazywane są filmy "Nieulotne" Jacka Borcucha i "Miłość" Sławomira Fabickiego.

Wideo na temat: andrzej chyra mieszka
 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...